ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کریس نشان داد فقط حسودها او را نمی‌بینند

کریس نشان داد فقط حسودها او را نمی‌بینند

کاپ/ رئال به کریستانو تعلق دارد. ستاره پرتغالی همه کار کرد : گل زد ، فرمان داد، دوید و از تلاش دست نکشید تا آن که نتیجه برگشت.
نمایش او مقابل وولفسبورگ تا ابد در یاد رئالی ها می ماند.
برخی اما همچنان از او انتقاد می کنند اما ستاره پرتغالی بی توجه به اینکه حریفش چه کسی است درنده خویی خود را حفظ کرده است.
این ویژگی تساره پرتغالی را اسطوره ای کرده است. بدون آن که محصول اکادمی باشد با بالاترین تعصب نسبت به تیم و پیراهنش بازی می کند : تعصب را با پول نمی توان خرید. با پول می توان موزه ای مملو از جامها را خرید اما هیچ کدام با آن جامی که با تعصب به دست آمده باشد کافی نیست.
برخی عادت دارند که انتقاد کنند. رونالدو همیشه با تمام وجود بازی می کند و تا آخرین قطره برای تیم عرق می ریزد. او متعلق به رئال مادرید است و فقط حسودان او را نمی بینند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده