ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

استقبال گسترده سوری‌ها از انتخابات پارلمانی

استقبال گسترده سوری‌ها از انتخابات پارلمانی

العالم/ برخی مراکز رأی گیری در سوریه شاهد استقبال گسترده مردم از انتخابات پارلمانی است.

در بعضی مراکز رأی گیری به ویژه دمشق پایتخت سوریه، صف‌های طولانی مردم حتی قبل از آغاز رأی گیری بسیار قابل توجه بود.
انتخابات پارلمانی سوریه، از ساعت هفتِ صبح آغاز شد و تا هفتِ عصر ادامه خواهد یافت که این مدت، تنها به دستور کمیته عالی انتخابات، تا 5 ساعت قابل تمدید است.
مردم سوریه در این انتخابات 250 نماینده مجلس جدید را از بین بیش از 3500 نامزد برمی‌‌گزینند. شمار حوزه‌های رأی گیری در سوریه بیش از 7هزار حوزه اعلام شده است، که در میان استان های مختلف توزیع شده و رأی دهندگان سوری، می توانند به نامزدهای حوزه‌های مشخص شده بر اساس تعداد کرسی های آن استان رأی دهند.
برای رأی گیری از مردمِ مناطقی که تحت سلطۀ عناصر مسلح هستند یا در مناطقی دیگر به سر می برند، حوزه های انتخابی ویژه ای در نظر گرفته شده است تا آن ها بتوانند از حق خود در مشارکت در انتخابات، بهره مند شوند.استقبال گسترده سوری‌ها از انتخابات پارلمانی

استقبال گسترده سوری‌ها از انتخابات پارلمانی

استقبال گسترده سوری‌ها از انتخابات پارلمانی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده