جمع‌ آوری 40 هزار بخاری غیر استاندارد از مدارس پرداخت 20 درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

جمع‌ آوری 40 هزار بخاری غیر استاندارد از مدارس/ پرداخت 20 درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

فارس/ فانی از جمع آوری 40 هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، گفت: تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده‌اند، حدود 20 درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند.

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده اند، حدود 20 درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند، اظهار داشت: پیگیر پرداخت کامل این پاداش هستیم و به مجرب آن که این پیگیری‌ها به نتیجه برسد، اعلام خواهیم کرد.
وی از جمع آوری 40 هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و گفت: دستور العملی در سال گذشته برای جمع آوری و عدم استفاده از بخار‌ی‌های غیر استاندارد صادر شده است و امسال هم این بخشنامه باید اجرا شود.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر در مدارس گفت: برای تمام دانش‌آموزان ابتدایی و دوره اول متوسطه تا آخرپایه نهم در کشور حداقل 70 نوبت توزیع شیر اجرا خواهد شد.
فانی افزود: در اعتبارات آموزش و پرورش از محل یارانه‌ها مبلغی قرار داده شده و متناسب با تخصیصی که در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد این طرح در کل کشور اجرا می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جمع‌ آوری 40 هزار بخاری غیر استاندارد از مدارس پرداخت 20 درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X