ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جمع‌ آوری 40 هزار بخاری غیر استاندارد از مدارس پرداخت 20 درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

جمع‌ آوری 40 هزار بخاری غیر استاندارد از مدارس/ پرداخت 20 درصد از پاداش پایان خدمت بازنشستگان فرهنگی

فارس/ فانی از جمع آوری 40 هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و در خصوص پرداخت پاداش پایان خدمت فرهنگیان، گفت: تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده‌اند، حدود 20 درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند.

علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه تعدادی از فرهنگیان که از مهر سال گذشته بازنشسته شده اند، حدود 20 درصد پاداش پایان خدمت خود را دریافت کرده‌اند، اظهار داشت: پیگیر پرداخت کامل این پاداش هستیم و به مجرب آن که این پیگیری‌ها به نتیجه برسد، اعلام خواهیم کرد.
وی از جمع آوری 40 هزار بخاری‌ غیر استاندارد در مدارس خبر داد و گفت: دستور العملی در سال گذشته برای جمع آوری و عدم استفاده از بخار‌ی‌های غیر استاندارد صادر شده است و امسال هم این بخشنامه باید اجرا شود.

وزیر آموزش و پرورش در خصوص توزیع شیر در مدارس گفت: برای تمام دانش‌آموزان ابتدایی و دوره اول متوسطه تا آخرپایه نهم در کشور حداقل 70 نوبت توزیع شیر اجرا خواهد شد.
فانی افزود: در اعتبارات آموزش و پرورش از محل یارانه‌ها مبلغی قرار داده شده و متناسب با تخصیصی که در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد این طرح در کل کشور اجرا می شود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده