ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توضیحات سردار سلامی درباره برنامه های امروز رزمایش سپاه

توضیحات سردار سلامی درباره برنامه های امروز رزمایش سپاه

میزان/ سردار حسین سلامی گفت: عملیات رزمایشی امروز با مشارکت واحد های هوا نیروز نیروی زمینی سپاه پاسداران و همینطور واحد هایی که روی زمین عملیات کمین را علیه ستون های در حال حرکت گروه های مسلح و اشرار انجام می دادند، آغاز شد.
سردار حسین سلامی جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران طی مصاحبه ای در جریان دومین روز رزمایش پیامبر اعظم در منطقه جنوب شرق کشور با اشاره به عملیاتهای رزمایشی برگزار شده امروز اظهار کرد: عملیات رزمایشی امروز با مشارکت واحد های هوا نیروز نیروی زمینی سپاه پاسداران و همینطور واحد هایی که روی زمین عملیات کمین را علیه ستون های در حال حرکت گروه های مسلح و اشرار انجام می دادند، آغاز شد.

وی ادامه داد: در عملیات امروز آتش پر حجمی بر روی منطقه عبور ستون نیروهای مسلح و اشرار ریخته شد و بالگردها از هوا به دقت اهداف خود را مورد اصابت قرار دادند.

سردار سلامی با بیان اینکه عملیات امروز از لحاظ ترکیبی و تاکتیکی به بهترین نحو ممکن انجام شد گفت: در عملیات امروز مهارت های تاکتیکی و تکنیکی و تیز هوشی و چابکی عملیاتی و همچنین تدبیر تاکتیکی در میدان نبرد تجربه شد.

جانشین فرماندهی کل سپاه پاسداران با اشاره به بخش دیگر عملیات رزمایشی برگزار شده امروز تصریح کرد: در بخش دیگری از عملیات امروز ایجاد راه بندان در یک سه راهی توسط گروه های مسلح و اشرار مفروض گرفته شد که واحد های نیروی زمینی سپاه پاسداران با قدرت آنها را منهدم کردند.

وی ادامه داد: عملیات بعدی حمله به محل تجمع اشرار است که این عملیات در حال انجام است.

سردار سلامی در ادامه در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه آیا تاکنون به اهداف ترسیم شده در این رزمایش دست پیدا کرده ایم یا خیر اظهار کرد: به همه اهداف مشخص شده در این رزمایش که عموما مربوط به ارزیابی تاکتیکهای اجرا شده در منطقه و مشارکت طوایف و عشایر بلوچ و سیستانی و همچنین کار مشترک واحدهای بالگرد و زمینی سپاه پاسداران بود، دست پیدا کردند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده