ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان از سال 96 برگزار می‌شود

مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان از سال 96 برگزار می‌شود

باشگاه خبرنگاران/ داود تک فلاح، مسئول کمیته طرح و برنامه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کریم اظهار داشت: سیستم داوری مسابقات قرآن که در ایران اجرا می‌شود علی رغم چهارچوب‌های بسیار دقیق و حساسی دارد، سند بین‌المللی به محسوب نمی شود و امیدواریم با تدوین یک آیین‌نامه جامع، مسابقات بین‌المللی قرآن بانوان را از سال 96 در ایران برگزار کنیم.
وی با اشاره به لزوم تشکیل انجمن داوران بین‌المللی قرآنی گفت: بیش از 90 درصد مسابقات جهانی قرآن را داوران مورد وثوق بین‌المللی از کشورهای مالزی، اندونزی، ترکیه، سوریه، لبنان، پاکستان، عربستان، مصر، عراق و ایران داوری می‌کنند و استانداردهای مسابقات فراتر از رده ملی باید مورد تأیید این دسته از داوران قرار گیرد.
تک فلاح تصریح کرد: در ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کریم کمیته بین ‌لملل به منظور رصد آیین‌نامه‌های اجرایی، فنی و داوری که مصوب جهانی دارند، پیش بینی و تشکیل شده است.
مسئول کمیته طرح و برنامه ستاد عالی هماهنگی مسابقات قرآن کریم خاطرنشان کرد: سنگ‌اندازی کشورهایی مانند عربستان سعودی و حامیان آن روند تدوین آیین‌نامه بین‌المللی مسابقات قرآن کریم را کند کرده است اما نمی‌توانند مانع اجرای این کار شوند و تا سال آینده استاندارد بین‌المللی مسابقات مورد مشورت و تأیید قرار می‌گیرد.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده