ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

راه چمنی: احتمالا اصلاح طلبان دو یا سه لیست بدهند

راه چمنی: احتمالا اصلاح طلبان دو یا سه لیست بدهند

آریا/محمدرضا راه چمنی،دبیر کل حزب وحدت وهمکاری ملی در گفتگو با خبرگزاری آریا گفت:الان پرداختن به موضوع ریاست مجلس دهم یک بحث انحرافی است چراکه تا وقتی ترکیب مجلس بعدی و همچنین جناح پیروز مشخص نشود نمی توان درباره رییس مجلس تصمیم گرفت.وی درباره ائتلاف اصلاح طلبان با فراکسیون رهروان ولایت مجلس ، اظهار داشت:اگرچه اصلاح طلبان با اصولگرایان ائتلاف نخواهند کرد اما ممکن است از برخی از نیروهای اصولگرا مثل رهروان ولایتی ها که معتدل هستند و به دولت تدبیر و امید کمک کرده اند و هماهنگی و همخوانی بیشتری با دولت دارند در برخی حوزه ها و شهرستانها حمایت کنند درواقع اگر اصلاح طلبان نیرویی بهتر از این اصولگرایان در شهرستانها نداشتند طبیعتا از این افراد حمایت می کنند که البته این حمایت به معنای ائتلاف اصلاح طلبان و اصولگرایان نیست چراکه اصلاح طلبان جریانی جدا از اصولگرایان هستند و کاندیدهای جداگانه ای معرفی خواهند کرد ضمن اینکه ممکن است خود اصلاح طلبان هم با دو یا سه لیست وارد انتخابات شوند.این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار داشت:همه اصلاح طلبان باید تلاش کنند اختلافات را کاهش دهند و در جهت وحدت و رسیدن به اجماع حرکت کنند هرچند ممکن است در سطح تهران و حتی شهرستانها احتمال ارائه دو یا چند لیست باشد و برخی به حرف حکمیت هم گوش نکنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده