ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

میناوند: آقایان از خودشان مایه بگذارند

میناوند: آقایان از خودشان مایه بگذارند

ورزش سه/ ملی پوش سابق پرسپولیسی ها معتقد است نوع درخواست مدیریت این تیم از هواداران برای کمک مالی اشتباه است.
مهرداد میناوند در رابطه با وضعیت اخیر سرخ پوشان در راستای درخواست کمک های مالی هواداران گفت: متاسفانه می بینیم که هنوز هم دوستان به این کار اشتباه خود اصرار می ورزند، متاسفانه در راستای این کارشان این باشگاه را با رئال مادرید نیز مقایسه می کنند. اگر قرار است با جایی مانند رئال مادرید مقایسه شویم در تمام کارها چرا این کار را نمی کنند؟ آنها بابت هرکمکی که هواداران این تیم می کنند به آنها سهام می دهند و کاملا بابرنامه پیش می روند نه اینکه بصورت دیمی بگویند بیایید نفری فلان قدر کمک کنید! ما فقط در میزان استقبال هواداران با آنها قابل قیاس هستیم نه هیچ چیز دیگر. چطور رویشان می شود این باشگاه را با رئال مقایسه کنند؟ ما با کوچکترین باشگاه اروپایی هم قابل قیاس نیستیم.
وی ادامه داد: اصلا چرا راه دور برویم؟ در همین ایران، تیم هایی مانند تراکتورسازی و سپاهان کی از هواداران شان درخواست چنین موضوعی کردند؟ تعجب من از فوتبالی های حاضر در فدراسیون فوتبال است، راه درخواست کمک از هواداران آن هم به این ترتیب اشتباه محض است، آقایان ابتدا بیایند از خودشان شروع کنند، مثلا اعضای هیات مدیره با واریز حقوق شان پیش قدم شوند و اعتماد مردم را جلب کنند بعد با یک راه منطقی درخواست کمک کنند.
میناوند ادامه داد: امیدوارم همه این ها یک بازی جدید برای پایین آوردن مجدد باشگاه نباشد زیرا اینکه پس از پیروزی این تیم، این حرف و حدیث ها پیش می آید کمی بودار است البته شاید قرار است همین گونه پیش بروند و با ایجاد این شرایط، بزودی یک منجی به میان بیاید تا مثلا تیم را نجات دهد، همان کسی که این تیم را بیچاره کرد بازهم بیاید و در نقش نجات دهنده ظاهر شود.
وی در پایان گفت: در رابطه با بازی ستاره ها نیز من هم مانند خیلی از مردم دوست دارم بدانم که چه میزان کمک به بیماران شد و امیدوارم دوستان برای رفع ابهامات به زودی بیلانی ارائه کنند تا همه کمک به بیماران مشخص شود و نشان دهند این اتفاق یک سوءاستفاده نبوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X