ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هشدار! لوازم آرایشی از مترو نخرید

هشدار!  لوازم آرایشی از مترو نخرید

ایرنا/ مصرف کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، داروخانه ها و مراکز دارای مجوزهای لازم برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی را برای خرید انتخاب کنند و خرید از سایر مراکز از جمله متروها و کنار خیابان توصیه نمی شود.
معاون مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو از مردم خواست لوازم آرایشی را از متروها و کنارخیابان خرید نکنند.

از سازمان غذا و دارو، دکتر مصطفی اسماعیلی افزود: مصرف کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، داروخانه ها و مراکز دارای مجوزهای لازم برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی را برای خرید انتخاب کنند و خرید از سایر مراکز از جمله متروها و کنار خیابان توصیه نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه مکاتباتی با شهرداری شده تا با فروشندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در مترو و کنار خیابان ها، برخوردهای لازم صورت گیرد.

وی یادآور شد: همه محصولات آرایشی و بهداشتی که به صورت قانونی وارد می شوند و برچسب اصالت دارند از لحاظ کیفیت و سلامت مشکلی ندارند.

معاون نظارت و ارزیابی فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: ضابطه های واردات محصولات آرایشی و بهداشتی در این اداره تدوین شده و مطابقت این محصولات با استانداردهای بین المللی و داخلی الزامی است.

اسماعیلی گفت: متاسفانه بسیاری از محصولات آرایشی به صورت قاچاق وارد کشور می شود بنابراین لازم است دستگاه های مربوطه از ورود آنها جلوگیری کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده