هشدار! لوازم آرایشی از مترو نخرید

هشدار!  لوازم آرایشی از مترو نخرید

ایرنا/ مصرف کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، داروخانه ها و مراکز دارای مجوزهای لازم برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی را برای خرید انتخاب کنند و خرید از سایر مراکز از جمله متروها و کنار خیابان توصیه نمی شود.
معاون مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو از مردم خواست لوازم آرایشی را از متروها و کنارخیابان خرید نکنند.

از سازمان غذا و دارو، دکتر مصطفی اسماعیلی افزود: مصرف کنندگان لوازم آرایشی و بهداشتی، داروخانه ها و مراکز دارای مجوزهای لازم برای فروش محصولات آرایشی و بهداشتی را برای خرید انتخاب کنند و خرید از سایر مراکز از جمله متروها و کنار خیابان توصیه نمی شود.

وی خاطرنشان کرد: در این زمینه مکاتباتی با شهرداری شده تا با فروشندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در مترو و کنار خیابان ها، برخوردهای لازم صورت گیرد.

وی یادآور شد: همه محصولات آرایشی و بهداشتی که به صورت قانونی وارد می شوند و برچسب اصالت دارند از لحاظ کیفیت و سلامت مشکلی ندارند.

معاون نظارت و ارزیابی فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: ضابطه های واردات محصولات آرایشی و بهداشتی در این اداره تدوین شده و مطابقت این محصولات با استانداردهای بین المللی و داخلی الزامی است.

اسماعیلی گفت: متاسفانه بسیاری از محصولات آرایشی به صورت قاچاق وارد کشور می شود بنابراین لازم است دستگاه های مربوطه از ورود آنها جلوگیری کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «هشدار! لوازم آرایشی از مترو نخرید» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X