دومین انتصاب در مرکز ملی فضای مجازی قائم مقام و معاون امنیت مرکز منصوب شد

دومین انتصاب در مرکز ملی فضای مجازی/ قائم مقام و معاون امنیت مرکز منصوب شد

فارس/ دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور طی حکمی مجتبی جعفری را به سمت قائم مقام و معاون امنیت مرکز ملی فضای مجازی کشور منصوب کرد.

مرکز ملی فضای مجازی کشور اعلام کرد: طی حکمی از سوی سید ابوالحسن فیروز آبادی دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور، مجتبی جعفری به سمت قائم مقام و معاون امنیت مرکز ملی فضای مجازی منصوب شد.

جعفری در دوره قبل شورای عالی فضای مجازی کشور، مشاور رئیس مرکز و مجری طرح "تدوین معماری جمهوری اسلامی در فضای مجازی" بوده است.

وی همچنین علاوه بر فعالیت های علمی و آموزشی در این حوزه، فعالیت های پژوهشی خود را با تاسیس و مدیریت پژوهشکده های امنیت فناوری اطلاعات و ارتباطات در مرکز تحقیقات مخابرات ایران و مرکز پژوهش امنیت سامانه های رایانه ای (یاس) آغاز کرده و در حوزه های اجرایی نیز مراکز فناوری اطلاعات ریاست جمهوری و مدیریت راهبردی افتا را تاسیس و تکمیل شبکه اختصاصی دولت را مدیریت کرده است.

از دیگر فعالیت های وی، مدیریت تدوین اسناد راهبرد امنیت فضای تولید و تبادل اطلاعات (افتا)، راهبرد ملی توسعه دولت الکترونیک و نظام ملی مقابله با حوادث رایانه ای بوده است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «دومین انتصاب در مرکز ملی فضای مجازی قائم مقام و معاون امنیت مرکز منصوب شد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X