جلسه هماهنگی نمایشگاه الکامپ باحضور مهندس جهانگرد برگزارشد

جلسه هماهنگی نمایشگاه الکامپ باحضور مهندس جهانگرد برگزارشد

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات/ عصرامروز جلسه هماهنگی نمایشگاه الکامپ باحضور مهندس جهانگرد برگزارشد

مهندس جهانگرد در جلسه هماهنگی نمایشگاه الکامپ که عصر امروز درمحل سازمان فناوری اطلاعات برگزارشد؛برلزوم حضور شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه ای سی تی ، در نمایشگاه الکامپ تاکیدکرد و افزود: این نمایشگاه فرصتی است تا جوانانی که در عرصه تولید محتوا و بومی سازی فناوری ارتباطات و اطلاعات فعالیت داشته اند؛توانمندیهای خود را عرضه کنند.

وی با اشاره به سیاست گزاری های وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات درزمینه نهضت تولید محتواگفت: قطعا سازمان فناوری اطلاعات و وزارت ارتباطات وفناوری اطلاعات،از فعالیت های انجام شده درحوزه تولید محتوا.حمایت خوا هند کرد.

وی همچنین یادآورشد: دستگاههای اجرایی که در حوزه دولت الکترونیک فعالیت کرده اند نیز در این نمایشگاه،اقدامات خود را به نمایش خواهند گذاشت.

جهانگرد تصریح کرد: برگزاری همزمان نمایشگاه الکامپ و نمایشگاه پزوهش فرصت مغتنمی برای دانشجویان ونخبگان حوزه آی سی تی است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلسه هماهنگی نمایشگاه الکامپ باحضور مهندس جهانگرد برگزارشد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X