ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سوال علی مطهری از وزیر فرهنگ در جلسه علنی هفته آینده مجلس

سوال علی مطهری از وزیر فرهنگ در جلسه علنی هفته آینده مجلس

ایسنا/ سوال علی مطهری نماینده تهران از وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در دستور کار جلسه علنی هفته آینده مجلس قرار دارد.

مجلس شورای اسلامی در جلسات علنی هفته جاری خود رسیدگی به سوال رحمان دوست نماینده تهران از وزیر اقتصاد و سوال علی مطهری از وزیر فرهنگ را در دستور کار خود دارد.
همچنین گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای اصل 44 قانون اساسی در خصوص اجرای قانون بهبود مستمر محیط کسب و کار در دستور کار هفته جاری مجلس است.
انتخاب تعدادی از نمایندگان مجلس به عنوان منتخب مجامع استانی و عضو شورای عالی اشتغال استان از دیگر دستورهای کاری نمایندگان در جلسه علنی هفته آینده مجلس خواهد بود.
ادامه رسیدگی به گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد لایحه بیمه اجباری مسئولیت مدنی دارندگان وسایل نقلیه موتوری زمینی در مقابل شخص ثالث، در دستور کار مجلس است.
همچنین لوایح تاسیس صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی، کاهش ساعات کار زنان شاغل نیز در مجلس مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

براساس این گزارش رسیدگی به طرح‌های اصلاح ماده 241 لایحه قانونی اصلاح قسمتی از قانون تجارت، جلوگیری از پرداخت دموراژ (خسارت تاخیر) به کشتی‌ها، اصلاح تبصره یک ماده 69 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت، طرح الحاق یک تبصره به قانون احداث پروژه‌های عمرانی بخش راه و ترابری از طریق مشارکت بانک‌ها و سایر منابع مالی و پولی کشور و همچنین طرح جرم سیاسی در دستور کار نمایندگان در جلسات علنی مجلس خواهد بود.

طرح‌های اصلاح قانون تاسیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی کشور، الحاق یک بند به ماده 524 قانون آیین دادرسی مدنی، طرح الحاق یک تبصره به ماده 505 قانون آیین دادرسی دادگاه‌های عمومی و انقلاب (در امور مدنی) طرح اصلاح موادی از آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی، طرح نظام جامع آموزش و تربیت فنی، حرفه ای و مهارتی و طرح اصلاح قانون تعیین محدوده حوزه‌های انتخاباتی مجلس شورای اسلامی نیز طی جلسات علنی هفته آینده بررسی خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X