ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

جزئیاتی از ماجرای قتل به خاطر تفاله چای

جزئیاتی از ماجرای قتل به خاطر تفاله چای

باشگاه خبرنگاران/ مردی که به خاطر ریختن تفاله چای توسط همسایه‌اش دست به جنایت زده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

در ساعت 20:45 مورخه 15/10/1394 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری در خیابان احمدی - نبش خیابان چنگیزی به کلانتری 161 ابوذر اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسیهای اولیه مشخص شد جوانی بنام مهدی . م ( 32ساله ) بر اثر اصابت ضربه به بیمارستان منتقل شده است .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با اوجود نتقال مصدوم صحنه درگیری به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، مهدی . م به علت مرگ مغزی در مورخه 18/10/1394 فوت می نماید ؛ بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات متهم پرونده:


متهم پرونده بنام بهمن ( متولد 1347 ) که در زمان درگیری ، با چوب دستی ضربه ای را به سر مقتول وارد و باعث مرگ وی شده بود ، در شرح ماجرا به کارآگاهان گفت : "حدود ساعت 20:00 مورخه 15/10/1394 در مقابل مغازه بنگاه املاک خود که خانه ی مقتول و خانواده اش در طبقات دوم و سوم آن قرار دارد ، ایستاده بودم که متوجه ریخته شدن تفاله چای از طبقات بالا شدم ؛ این کار پیش از این نیز چندین بار از سوی مهدی ( مقتول ) انجام شده بود و با وجود تذکراتی که به او داده بودم کماکان و گاه و بیگاه ادامه داشت . همزمان ، برادر مهدی بنام محمدرضا در حال رفتن به داخل ساختمان بود ؛ از او خواستم مهدی را صدا کند تا من با او صحبت کنم . محمدرضا پس از شنیدن صحبت های من داخل ساختمان شد تا اینکه پس از نیم ساعت ، مجددا تفاله چای از طبقه دوم روی موتورسیکلت من ریخته شد !!! . دیگر عصبانی شده بودم ؛ تصمیم گرفتم تا آن شب موضوع را برای همیشه حل و فصل کنم ؛ زنگ طبقه دوم را زدم و از مهدی خواستم تا بیرون بیاید اما زمانیکه منتظر مهدی بودم ، ناگهان مهدی بهمراه برادرش در حالیکه میله آهنی در دست داشتند از ساختمان شده و به سمت من حمله ور شدند !! چندین ضربه از سوی آنها به سمت من پرتاب شد و به همین علت ، برای فرار از دست ضربات آنها به داخل مغازه رفتم و درب مغازه که از شیشه میرال ساخته شده بود را محکم گرفتم تا آنها وارد مغازه نشوند اما آنها با میله شروع به ضربه شدن به در مغازه کردند . چوب دستی داخل مغازه را برداشته و به بیرون از مغازه رفتم تا مانع از شکستن شیشه شوم ؛ درگیری من با مهدی و برادرش به داخل خیابان کشیده شد ؛ هر دو نفر آنها با میله آهنی ضرباتی به سمت پرتاب کرده و باعث مجروح شدن من از ناحیه دست شده بودند . ناگهان مهدی تعادلش را در حین درگیری از دست داد و به سمت زمین متمایل شد ؛ در همین زمان ، ضربه ای که به سمت آنها پرتاب کرده بودم به سر مهدی برخورد کرد که همان ضربه باعث مرگ مهدی شد".

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در ادامه با اعلام خبر اهدای اعضای بدن مقتول از سوی خانواده اش عنوان کرد : " با توجه به اعتراف صریح متهم و همچنین بررسی تصاویر صحنه بدست آمده از صحنه درگیری ، متهم بهمن . خ به عنوان متهم اصلی پرونده با قرار بازداشت موقت جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت".

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X