جزئیاتی از ماجرای قتل به خاطر تفاله چای

جزئیاتی از ماجرای قتل به خاطر تفاله چای

باشگاه خبرنگاران/ مردی که به خاطر ریختن تفاله چای توسط همسایه‌اش دست به جنایت زده بود، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شد.

در ساعت 20:45 مورخه 15/10/1394 از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 وقوع یک فقره درگیری در خیابان احمدی - نبش خیابان چنگیزی به کلانتری 161 ابوذر اعلام شد. با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسیهای اولیه مشخص شد جوانی بنام مهدی . م ( 32ساله ) بر اثر اصابت ضربه به بیمارستان منتقل شده است .

پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ:

با اوجود نتقال مصدوم صحنه درگیری به بیمارستان و انجام اقدامات درمانی، مهدی . م به علت مرگ مغزی در مورخه 18/10/1394 فوت می نماید ؛ بلافاصله پرونده مقدماتی با موضوع قتل عمـد تشکیل و به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای ناحیه 27 تهران ، پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات متهم پرونده:


متهم پرونده بنام بهمن ( متولد 1347 ) که در زمان درگیری ، با چوب دستی ضربه ای را به سر مقتول وارد و باعث مرگ وی شده بود ، در شرح ماجرا به کارآگاهان گفت : "حدود ساعت 20:00 مورخه 15/10/1394 در مقابل مغازه بنگاه املاک خود که خانه ی مقتول و خانواده اش در طبقات دوم و سوم آن قرار دارد ، ایستاده بودم که متوجه ریخته شدن تفاله چای از طبقات بالا شدم ؛ این کار پیش از این نیز چندین بار از سوی مهدی ( مقتول ) انجام شده بود و با وجود تذکراتی که به او داده بودم کماکان و گاه و بیگاه ادامه داشت . همزمان ، برادر مهدی بنام محمدرضا در حال رفتن به داخل ساختمان بود ؛ از او خواستم مهدی را صدا کند تا من با او صحبت کنم . محمدرضا پس از شنیدن صحبت های من داخل ساختمان شد تا اینکه پس از نیم ساعت ، مجددا تفاله چای از طبقه دوم روی موتورسیکلت من ریخته شد !!! . دیگر عصبانی شده بودم ؛ تصمیم گرفتم تا آن شب موضوع را برای همیشه حل و فصل کنم ؛ زنگ طبقه دوم را زدم و از مهدی خواستم تا بیرون بیاید اما زمانیکه منتظر مهدی بودم ، ناگهان مهدی بهمراه برادرش در حالیکه میله آهنی در دست داشتند از ساختمان شده و به سمت من حمله ور شدند !! چندین ضربه از سوی آنها به سمت من پرتاب شد و به همین علت ، برای فرار از دست ضربات آنها به داخل مغازه رفتم و درب مغازه که از شیشه میرال ساخته شده بود را محکم گرفتم تا آنها وارد مغازه نشوند اما آنها با میله شروع به ضربه شدن به در مغازه کردند . چوب دستی داخل مغازه را برداشته و به بیرون از مغازه رفتم تا مانع از شکستن شیشه شوم ؛ درگیری من با مهدی و برادرش به داخل خیابان کشیده شد ؛ هر دو نفر آنها با میله آهنی ضرباتی به سمت پرتاب کرده و باعث مجروح شدن من از ناحیه دست شده بودند . ناگهان مهدی تعادلش را در حین درگیری از دست داد و به سمت زمین متمایل شد ؛ در همین زمان ، ضربه ای که به سمت آنها پرتاب کرده بودم به سر مهدی برخورد کرد که همان ضربه باعث مرگ مهدی شد".

سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، در ادامه با اعلام خبر اهدای اعضای بدن مقتول از سوی خانواده اش عنوان کرد : " با توجه به اعتراف صریح متهم و همچنین بررسی تصاویر صحنه بدست آمده از صحنه درگیری ، متهم بهمن . خ به عنوان متهم اصلی پرونده با قرار بازداشت موقت جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت".

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جزئیاتی از ماجرای قتل به خاطر تفاله چای» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X