ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ارزش یورو برابر دلار و برخی دیگر از ارزهای معتبر جهان افزایش یافت

ارزش یورو برابر دلار و برخی دیگر از ارزهای معتبر جهان افزایش یافت

خبرگزاری صدا و سیما/ ارزش یورو برابر دلار و برخی دیگر از ارزهای معتبر جهان در معاملات روز چهارشنبه افزایش یافت.

هر یورو در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن، به یک ممیز 0737 هزارم دلار( معادل هر هزار یورو برابر هزار و 73 دلار و 70 سنت) رسید که نسبت به پایان معاملات روز کاری پیشین این بازار، مقداری افزایش نشان می دهد. ارزش برابری این دو ارز در پایان معالات روز گذشته به نسبت یک یورو به یک ممیز 0727 هزارم دلار (هر هزار یورو برابر هزار و 72 دلار و 70 سنت) بود.

ارزش برابری واحد پول اروپا با ین در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن نوسان چندانی نداشت، به گونه ای که ارزش برابری این جفت ارزی به نسبت یک یورو به 132 ین و 17 صدم یک ین بود.
ارزش برابری این دو ارز در پایان معاملات روز کاری پیشین به نسبت یک یورو به 132 ین و 15 صدم یک ین بود.

اما ارزش دلار آمریکا در مقابل ین ژاپن در بازار بین‌المللی مبادلات ارزی امروز لندن کاهش یافت، به ترتیبی که ارزش برابری این دو ارز در اواسط معاملات امروز به نسبت یک دلار به 123 ین و 10 صدم یک ین بود، حال آنکه ارزش برابری این زوج ارزی در پایان معاملات روز کاری پیشین به نسبت یک دلار به 123 ین و 19 صدم یک ین رسیده بود.

در معاملات ارزی امروز لندن،ارزش پوند انگلیس نیز در برابر یورو افزایش یافت. بدین ترتیب که هر 7074 ده هزارم پوند(70 ممیز 74 صدم پنی) برابر یک یورو معامله شد. به عبارت دیگر، هر 10 هزار یورو با هفت هزار و 74 پوند داد و ستد شد.
ارزش پوند انگلیس در برابر دلار افزایش یافت. در داد و ستدهای امروز، هر پوند برابر یک ممیز 5177 هزارم دلار( معادل هر هزار پوند برابر هزار و 517 دلار و 70 سنت) خرید و فروش شد.

در همین بازار ارزش فرانک سوییس در برابر یورو نوسان نداشت. با این توضیح که هر یک ممیز 0792 هزارم فرانک سوییس برابر یک یورو خرید و فروش شد. یعنی، هر هزار یورو برابر هزار و 79 فرانک و 20 سنت یک فرانک سوییس داد و ستد شد.ارزش فرانک سوییس برابر دلار هم کاهش یافت.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده