ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

فرزند شهید همدانی: برخی می‌‌خواهند امید را از ما بگیرند

فرزند شهید همدانی: برخی می‌‌خواهند امید را از ما بگیرند

فارس/ فرزند شهید همدانی با بیان اینکه برخی می‌خواهند امید را از ما بگیرند گفت: جوانان و نخبگان جامعه همواره باید در زندگی امید داشته باشند زیرا بدون امید همه چیز ما گرفته می‌شود.

وهب همدانی فرزند شهید سردار همدانی در نخستین جشنواره نشریات دانشجویی در دانشگاه تهران گفت: پدر من واقعا به کیفیت در زندگی امید داشت و هیچ وقت امید از زندگی ایشان خارج نشد. به طوریکه نیمی از وصیتنامه وی به شکرگذاری اختصاص داشت.

وی افزود: پدرم خدا را شکر کرد که در شرایط وقوع انقلاب به دنیا آمد در عصر امام خمینی(ره) زندگی کرد و با مجاهدان و افراد محبوب خدا در دفاع مقدس تنفس کرد و هم کلام شد.

همدانی ادامه داد: حتی زمانی که پدرم برای کمک به جبهه مقاومت به سوریه رفت خیلی‌ها مانند دولتمردان سوریه و حتی ایران ناامید بودند ولی پدرم زمان جنگ خیابانی در دمشق به سوریه رفت یعنی پایتخت سوریه هم در دست گروه‌های تکفیری و معاند بود. ولی پس از چند سال ورق برگشت و دشمن در دورترین نقاط سوریه قرار گرفت.

فرزند شهید همدانی با بیان اینکه برخی می‌خواهند امید را از اما بگیرند گفت: جوانان و نخبگان جامعه همواره باید در زندگی امید داشته باشند زیرا بدون امید همه چیز ما گرفته می‌شود.

همدانی خطاب به جوانان کشور گفت: هیچ وقت خود را در حصارهای بی مفهوم محصور نکنید، شهادت یک اتفاق نیست کسی که به مقام شهادت می‌رسد در تمام مراحل زندگی تهذیب داشته است.

وی با اشاره به خاطره‌ای از شهید سردار همدانی گفت: روزی چند جوان از پدر خواستند که برای شهادتشان دعا کند، سردار عنوان کرد شهادت هدف نیست بلکه هدف این است که در مسیر شهادت زندگی کنیم.

وی با ذکر پیشنهادی که شهید سردار همدانی به خوانندگان وصیتنامه‌اش داده است گفت: پدرم در وصیتنامه خود یک معامله معنوی کرده است و آن اینکه عنوان کرده است هر کس وصیتنامه‌ام را می‌خواند اگر یک روز نماز و روزه برای من به جا آورد اگر در آن دنیا اجازه داشته باشم برایش جبران می‌کنم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده