ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

طاهری: کدام مدیر وزیر ورزش با من مشکل دارد کمک هواداران خودجوش بود

طاهری: کدام مدیر وزیر ورزش با من مشکل دارد/ کمک هواداران خودجوش بود

مهر/ سرپرست باشگاه پرسپولیس وجود مشکل با مدیران وزارت ورزش را رد کرد و گفت: کدام مدیر وزیر ورزش با من مشکل دارد؟
علی اکبر طاهری درباره مشکلات باشگاه پرسپولیس و نداشتن اسپانسر به خاطر اختلاف بعضی مسئولان وزارت ورزش با وی اظهار کرد: اولا کدام مدیر وزیر ورزش با من مشکل دارد که خدایی نکرده بخواهد دودش در چشم ما برود؟ چنین چیزی نیست. خواهشا مطرح نکنید. اگر از شما بپرسند اسپانسر استقلال خوزستان یا سیاه جامگان کیست، می‌دانید؟
باید اسپانسر را یکجا واگذار کنیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط ما باید اسپانسر باشگاه را به صورت یک بسته کامل در اختیار بگیریم. در این صورت مدیریت می تواند باشگاه را راحت‌تر اداره کند. اگر اینطور نشود که هر بازی باید یک تبلیغاتی داشته باشیم.
شاید در چند روز آینده قرارداد امضا شود
طاهری افزود: دنبال این هستیم که کل امکان تبلیغی را در معرض فروش بگذاریم. چندین گروه هم جلو آمده اند. شاید در مقاطعی که انتظار می رفت به نتیجه برسیم به خاطر مشکلات حامی مالی از این کار کنار کشیدند. الان هم با یکی دو گروه صحبت می کنیم که عمدتا روی بخش هواداری است. صحبت‌های اولیه انجام شده و شاید تا چند روز آینده مشکلات را حل کنیم و قرارداد امضا شود.
مقطعی کار را پیش می بریم
وی یادآور شد: هیات مدیره تمام هم و غم را گذاشته که اسپانسر مشخص شود. برای همین به صورت مقطعی کار را پیش می بریم. این نیست که باشگاه با این وضعیت ادامه بدهد.
مثل رئال مادرید عمل می کنیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اعلام شماره حساب از سوی باشگاه برای کمک به پرسپولیس و اظهار بی اطلاعی سایر اعضای هیات مدیره، گفت: ما شاید برای چندمین بار است که توضیح می دهیم. یک صحبتی بود که اگر به آن اهمیت داده می شد خیلی از مشکلات حل می شد. مثال زدم اگر هوادار ما 5 هزار تومان بدهد شاید نیازی به حامی مالی نباشد. باشگاه های بزرگ دنیا این کار را می کنند. خود کاشانی در هیات مدیره مثال رئال را زد که از این طریق پول زیادی به دست آورد.
کمک هواداران خودجوش بود
طاهری ادامه داد: تعامل بین هوادار و باشگاه دارد پیش می رود. این نبوده که مصوبه هیات مدیره باشد. این یک حرکت خودجوش هوداران بود که کمک کنند! همان اول هم دیدیم که یک کمکی هم آمد و قرار شد پول بلیتها در یک مسابقه پرداخت شود که خیلی هم خوب سازماندهی شد.
باید دست در دست هم بدهیم
وی درباره اینکه هواداران در سراسر دنیا سهامدار هستند و رابطه آنها با باشگاه‌هایشان برد - برد است و برعکس درخواست پرسپولیس حالت صدقه‌ای داشته است، گفت: همه باید دست به دست هم بدهیم فضا را به سمتی ببریم و ببینیم که باشگاه های توسعه یافته چه کرده اند. شاید مدل اسپانیایی با انگلیسی و یا کشورهای دیگر فرق داشته باشد. خیلی ها در بورس هستند و خیلی ها حالت‌های دیگر دارند.
به سمت کشورهای حرفه ای برویم
طاهری تاکید کرد: باید کمک کنیم به سمت کشورهای حرفه‌ای برویم. شاید با کمک هواداران این انتظار ایجاد شود که آنها حق اعتراض داشته باشند. باید کمک کنیم که این فضا ایجاد نشود.
چرا می خواهید این موضوع را بزرگ کنید؟
طاهری درباره اعلام شماره حساب و انتشار آن روی سایت باشگاه که نشان دهنده موضع رسمی پرسپولیس می باشد گفت: اینجا یک بحث تقدم و تاخر مطرح شده است. این جریان از قبل بود و کسانی عنوان کرده بودند که حاضر هستند به باشگاه کمک کنند. ما هم شماره حساب را روی سایت گذاشتیم و بعد از آن صحبت کمک کردن هواداران به میان آمد. نمی دانم چرا می خواهید این موضوع را بزرگ نشان دهید. این یک حرکتی بود که شروع شد و ما شماره حساب را روی سایت باشگاه گذاشتیم که بعد از آن از ما سوال کردند که جریان چیست و ما هم جواب دادیم. کمک هواداران به باشگاه مسئله جدیدی نیست و از قدیم هم وجود داشته است.
واکنش به انتقاد کریم باقری
وی با بیان اینکه باشگاه فعلا از اسپانسر در بخش تبلیغ روی پیراهن استفاده می کند، درباره انتقاد شدید کریم باقری و اعتراض بازیکنان نسبت به مشکلات مالی گفت: باشگاه یک تعریف مشخص دارد و همه طبق منشور آن کار می کنند. همه باید این منشور را رعایت کنند و به آن احترام بگذاریم. اگر فردی در باشگاه گلایه دارد باید ان را در خود باشگاه مطرح کند نه خارج از باشگاه.
نگران پرونده های بین المللی هستیم
سرپرست باشگاه پرسپولیس افزود: ما در بحث حقوقی خیلی مشکل داریم. پرونده های زیادی از داخل و خارج از کشور داریم ولی این مسئله را در خود باشگاه مطرح می کنیم. اینکه بیاییم مشکلات را خارج از باشگاه بگوییم چه دردی را درمان می کند؟ مطرح کردن این مسائل حاشیه ساز است و باشگاه هم این حاشیه ها را نمی پذیرد. ما به شدت نگران پرونده های بین المللی هستیم ولی آن را درون باشگاه پیگیری می کنیم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده