ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ترین ها بزرگترین جایزه بلیط بخت آزمایی

ترین ها/ بزرگترین جایزه بلیط بخت آزمایی

آخرین خبر/ بلیط بخت آزمایی Powerball که به مرحله جک پات رسیده است در ایالت کالیفرنیا فروخته شد.
روی این بلیط که در شبکه مغازه های « 7-Eleven» در شهر « چینو هیلس» خریداری شد- تمام اعداد پنج رقم اول — 8, 27, 34, 4, 19- و همچنین رقم Powerball- 10 درست است. این فروشگاه یک میلیون دلار به عنوان پاداش دریافت خواهد کرد.
به گفته یکی از کارمندان مغازه، فروش بلیط های بخت آزمایی 5 هزار دلار بود و در روز چهارشنبه ، 13 ماه ژانویه حدود 12 هزار دلار. قیمت یک بلیط بخت آزمایی 2 دلار است و بعضی ها صد بلیط بخت آزمایی خریدند.
جک پات قبلی یک و نیم میلیارد دلار بود. شانس دریافت این جایزه یک در 292 میلیون است.
برای دریافت جایزه باید 5 رقم از بلوک اول (از 1 تا 69) و رقم ششم (از 1 تا 26) درست باشد. بلیط های بخت آزمایی در 44 ایالت آمریکا و سه کشور متعلق به قلمرو آن فروخته می شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X