پلیس پیشگیری خبر داد: ارسال الکترونیکی پرونده‌ها و مشخصات متهمان بازداشتی به مراجع قضایی

پلیس پیشگیری خبر داد: ارسال الکترونیکی پرونده‌ها و مشخصات متهمان بازداشتی به مراجع قضایی

فارس/ جانشین پلیس پیشگیری ناجا، ظرفیت‌هایی که آیین دادرسی کیفری به ویژه آیین دادرسی الکترونیکی در اختیار این پلیس قرار داده است را فرصت مغتنمی برای تسهیل و تسریع خدمات انتظامی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: استفاده از ظرفیت‌های مردمی، بکارگیری فناوری و تجهیزات نوین و توانمندسازی کارکنان، رویکردهای پلیس پیشگیری در افزایش، بهبود خدمات انتظامی و کسب رضایت مندی مردم است.

وی افزود: افزایش و بهبود خدمات انتظامی مأموریتی است که به صورت ویژه و به طور مستمر از سوی این پلیس، هدف گذاری و پیگیری خواهد شد و خوشبختانه گام های موثر و خوبی در این راستا برداشته شده است.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی آموزش و تربیت بیان کرد: برگزاری دوره های استانداردسازی رفتار در راستای افزایش دانش و مهارت مسئولان و کارکنان رده مأموریتی پلیس پیشگیری موثر بود.

وی ادامه داد: استمرار آموزش با نگاه مهارت افزایی ادامه خواهد داشت و موجب افزایش خدمات ناجا می شود.

سردار معصوم بیگی ظرفیت‌هایی که آیین دادرسی کیفری به ویژه آیین دادرسی الکترونیکی در اختیار این پلیس قرار داده را فرصت مغتنمی برای تسهیل و تسریع خدمات انتظامی عنوان کرد و گفت: ارسال الکترونیکی پرونده ها و اعلام مشخصات سجلی متهمان بازداشتی به مراجع قضایی در این راستا صورت گرفته است.

وی گفت: توسعه موسسات حفاظتی و مراقبتی، بکارگیری پلیس افتخاری و ... در راستای استفاده از ظرفیت های مردمی است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پلیس پیشگیری خبر داد: ارسال الکترونیکی پرونده‌ها و مشخصات متهمان بازداشتی به مراجع قضایی» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X