ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پلیس پیشگیری خبر داد: ارسال الکترونیکی پرونده‌ها و مشخصات متهمان بازداشتی به مراجع قضایی

پلیس پیشگیری خبر داد: ارسال الکترونیکی پرونده‌ها و مشخصات متهمان بازداشتی به مراجع قضایی

فارس/ جانشین پلیس پیشگیری ناجا، ظرفیت‌هایی که آیین دادرسی کیفری به ویژه آیین دادرسی الکترونیکی در اختیار این پلیس قرار داده است را فرصت مغتنمی برای تسهیل و تسریع خدمات انتظامی عنوان کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی معصوم بیگی جانشین پلیس پیشگیری ناجا گفت: استفاده از ظرفیت‌های مردمی، بکارگیری فناوری و تجهیزات نوین و توانمندسازی کارکنان، رویکردهای پلیس پیشگیری در افزایش، بهبود خدمات انتظامی و کسب رضایت مندی مردم است.

وی افزود: افزایش و بهبود خدمات انتظامی مأموریتی است که به صورت ویژه و به طور مستمر از سوی این پلیس، هدف گذاری و پیگیری خواهد شد و خوشبختانه گام های موثر و خوبی در این راستا برداشته شده است.

جانشین پلیس پیشگیری ناجا با اشاره به تشکیل قرارگاه جهادی آموزش و تربیت بیان کرد: برگزاری دوره های استانداردسازی رفتار در راستای افزایش دانش و مهارت مسئولان و کارکنان رده مأموریتی پلیس پیشگیری موثر بود.

وی ادامه داد: استمرار آموزش با نگاه مهارت افزایی ادامه خواهد داشت و موجب افزایش خدمات ناجا می شود.

سردار معصوم بیگی ظرفیت‌هایی که آیین دادرسی کیفری به ویژه آیین دادرسی الکترونیکی در اختیار این پلیس قرار داده را فرصت مغتنمی برای تسهیل و تسریع خدمات انتظامی عنوان کرد و گفت: ارسال الکترونیکی پرونده ها و اعلام مشخصات سجلی متهمان بازداشتی به مراجع قضایی در این راستا صورت گرفته است.

وی گفت: توسعه موسسات حفاظتی و مراقبتی، بکارگیری پلیس افتخاری و ... در راستای استفاده از ظرفیت های مردمی است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X