جلسه شورای مرکزی خانه احزاب هفته آینده برگزار می شود

جلسه شورای مرکزی خانه احزاب هفته آینده برگزار می شود

ایرنا/ نایب رییس خانه احزاب گفت: جلسه شورای مرکزی خانه احزاب هفته آینده در تالار شهید رجایی وزارت کشور با حضور اعضای اصلی، علی البدل و بازرسان تشکیل خواهد شد.

قدرتعلی حشمتیان افزود: امروز دوشنبه شورای مرکزی خانه احزاب جلسه ای نخواهد داشت و این جلسه به 16 شهریور ماه موکول شده است.
وی ادامه داد: در جلسه هفته آینده قرار است حسن غفوری فرد رییس خانه احزاب در رابطه با مشخص شدن محل خانه احزاب و زمان تحویل گرفتن آن گزارشی ارایه کند.
به گفته وی وزیر کشور در جلسه نشست هم اندیشی با نخبگان و تشکل های صنفی معاون سیاسی خود را ماموریت کرده بودند تا ظرف این هفته محل مورد نظر را با هماهنگی شهرداری تهران مشخص کنند.
نایب رییس خانه احزاب اضافه کرد: همچنین قرار است در این جلسه، سخنگو، دبیر اجرایی خانه احزاب و روسای کمیته های هفت گانه اعم از کمیته اطلاع رسانی، کمیته پشتیبانی و مالی ، کمیته حقوقی و قضایی، کمیته امور بین الملل، کمیته زنان ، کمیته نظارت بر انتخابات و کمیته آموزش و تحقیقات مشخص شوند.
حشمتیان یادآور شد: تا زمانی که سخنگو مشخص شود ابتدا شخص رییس خانه احزاب به عنوان سخنگو و در صورت غایب بودن وی نایب رییس به عنوان سخنگوی خانه احزاب پاسخگو هستند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «جلسه شورای مرکزی خانه احزاب هفته آینده برگزار می شود» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X