ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

ابوترابی فرد: ایران با ترور سر ستیز دارد

ابوترابی فرد: ایران با ترور سر ستیز دارد

ایرنا/ نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی، هدف از ایجاد خشونت و ناامنی را در منطقه، حراست از رژیم صهیونیستی دانست و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایرانی براساس آموزه های قطعی دین، با پدیده شوم ترور به شدت سر ستیز دارد.

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی فرد روز دوشنبه در دومین کنگره بین المللی 17 هزار شهید ترور افزود: در دو سه دهه اخیر، دنیای اسلام بطور معناداری شاهد گسترش پدیده زشت و سیاه ترور و افزایش خشونت در منطقه بوده است.
وی ادامه داد: بنیان ناامنی و خشونت و ترور در دنیای اسلام بویژه در منطقه جنوب غرب آسیا با شکل گیری رژیم جعلی صهیونیستی و کشتار و ترور جوانان، مردان و زنان مسلمان در سرزمین فلسطین ظاهر شد.
ابوترابی فرد ادامه داد: گسترش پدیده ترور در منطقه با هدف حراست از این غده سرطانی و رژیم جعلی است.
وی تصریح کرد: نظام سلطه با رویش و خلق نظام جمهوری اسلامی براساس آموزه های قرآن و عترت سر ستیز دارد و شکل گیری و رویش و پویایی این نظام را مانعی جدی فراروی منافع نامشروع خود می داند و برای از پا درآوردن این نظام و آسیب به ملت ایران از همه ظرفیت خود در طول چند سال اخیر بهره گرفته است.
نایب رییس اول مجلس شورای اسلامی افزود: تهاجم رژیم بعثی صدام با حمایت دنیای استکبار، کشتار ملت ایران، حمایت از گروه های تروریستی و 17 هزار شهید ترور در ایران به دلیل هویت اسلامی و استکبار ستیز نظام جمهوری اسلامی است، اما در کنار این حقیقت با واقعیتی دیگر روبرو هستیم.
وی توضیح داد: نظام سلطه حاکم بر جهان، موجودیت رژیم جعلی صهیونیستی خلق شده در سرزمین فلسطین را در معرض خطر جدی می بیند و این خطر را از ناحیه رویش تفکر اسلامی، بازگشت به هویت قرآنی در دنیای اسلام و فلسطین و کشورهای همسایه قدس ارزیابی می کند.
به گفته ابوترابی فرد، رژیم جعلی اسراییل اکنون ترور شخصیت های برجسته اسلامی، علمی و نخبگان فرهنگی و مردم را در کشورهای اسلامی در دستور کار قرار داده است.
وی افزود: گسترش خشونت و ناامنی در دنیای اسلام و جنگ های نیابتی در سوریه و عراق را شاهدیم که با هدف حراست از رژیم صهیونیستی و کاهش تهدیدهای جدی است که این رژیم با آن روبرو است.
وی ادامه داد: بازیگران غربی و مزدوران آنها در منطقه با پروژه های طراحی شده خلق ناامنی در دنیای اسلام و ترور شخصیت های برجسته انقلابی و اسلامی رسالت خود را در دفاع از رژیم صهیونیستی جامه عمل می پوشانند.
به گفته ابوترابی فرد، تروریسم امروز به یک تهدید جدی برای جامعه بین الملل و نه فقط در خاورمیانه تبدیل شده است.
وی یادآور شد: امروز نظام مقدس جمهوری اسلامی با قدرت در مقابل داعش، گروه های تکفیری و جریانات مدیریت شده سرویس های اطلاعاتی موساد ایستاده و از همه ظرفیت ها برای افزایش توان ملت های مسلمان برای رویایی جدی با گروه های تروریستی استفاده می کند.
ابوترابی فرد یادآور شد: نظام جمهوری اسلامی در سایه وحدت امت اسلام و تمسک به آموزه های قرآنی و سنت پیامبر(ص) در پرتو همه مذاهب اسلامی، راه را برای گسترش گروه های تروریستی که مذهب را ابزاری برای تحقق اهداف نامشروع بیگانگان قرار داده اند، مسدود کرده است.
به گفته وی، نظام جمهوری اسلامی امروز مفتخر است که پیروان همه مذاهب در آن و در کنار هم با وحدت و همدلی زندگی می کنند.
دومین کنگره بین المللی 17 هزار شهید ترور صبح دوشنبه با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری، جمعی از مقامات و مسوولان کشوری، شرکت کنندگانی از سوریه، لبنان، عراق، فلسطین، هند و پاکستان و نیز شماری از سفرای خارجی مقیم تهران در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده