ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آخرین جزئیات از مهلت اجرای طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی

آخرین جزئیات از مهلت اجرای طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی

تسنیم/ جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با اشاره به آخرین جزئیات از اجرای طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی، نسبت به غیرقابل تمدید بودن مهلت ۴ روزه باقی مانده برای ثبت نام در مرحله دوم این طرح هشدار داده و از واریز جریمه توسط ۱۷۶ هزار نفر از متقاضیان خبر داد.

سردار ابراهیم کریمی با اشاره به مهلت اتمام ثبت نام مرحله دوم پرداخت جریمه غیبت از خدمت سربازی، اظهار داشت: زمان ثبت نام اعلام شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد، گفت: در مرحله دوم ثبت نام پرداخت جریمه نقدی، تاکنون بیش از 320 هزار نفر ثبت نام کرده‌اند و ثبت نام از متقاضیان طبق برنامه زمان‌بندی قبلی، تا پایان دی ماه ادامه خواهد داشت و این مدت به هیچ وجه قابل تبدیل نخواهد بود.

وی در پایان با اشاره به تعداد متقاضیانی که نسبت به تکمیل پرداختی‌ جریمه‌های خود اقدام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: تاکنون 176 هزار نفر نسبت به پرداخت جریمه‌های غیبت درنظر گرفته شده اقدام کرده‌اند و با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده در نظر داریم تا فرآیند تکمیل ثبت نام و اخذ جریمه غیبت از مشمولان این طرح را تا پایان امسال به اتمام برسانیم.

مهلت ثبت‌نام مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی تا پایان دی ماه

همچنین به گزارش میزان، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه مهلت ثبت‌نام مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی تا پایان دی ماه است، گفت: تا کنون بیش از 28هزار نفر برای مرحله دوم ثبت‌نام کرده‌اند.

سردار حمید صدرالسادات، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا درباره مهلت و جزئیات ثبت‌نام مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی اظهار کرد: افرادی که قصد ثبت‌نام در مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی را دارند، تنها تا پایان دی ماه فرصت دارند تا ثبت‌نام کنند.

وی ادامه داد: افرادی که تا پایان مهلت داده شده، مبلغ خود را واریز نکنند، این مسئله به منزله انصرف آنها تلقی شده و با ارسال پیامک به آن‌ها اطلاع رسانی خواهد شد که خدمت سربازی مشمول حالشان می‌شود.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا سردار صدرالسادات در خاتمه مطرح کرد: تا هفته گذشته، 28 هزار نفر برای مرحله دوم طرح پرداخت جریمه غیبت سربازی، ثبت نام کرده‌اند، که تاکنون این تعداد افزایش یافته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X