ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

حمایت دوباره «کو» از فدراسیون جهانی در مقابل شایعات

حمایت دوباره «کو» از فدراسیون جهانی در مقابل شایعات

ایسنا/ سباستین کو، رییس جدید فدراسیون جهانی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی در کنفرانس خبری که برای بازی‌های قهرمانی جهان در چین برگزار شد، دوباره از این فدراسیون در برابر شایعات مربوط به دوپینگ دفاع کرد.
«کو» در مقابل این سوال که آیا د‌و‌و‌مید‌ا‌نی در آینده ورزش پاکی خواهد بود یا نه، واکنش تندی از خود نشان داد و گفت: د‌و‌و‌مید‌ا‌نی در ظاهر ورزش پاکی است. چالش‌های خودمان را داریم و هیچ‌کس منکر این مساله نمی‌شود. این یک چالش جهانی است که همه ورزش‌ها با آن روبه‌رو هستند. آیا ممکن است این ورزش پاک‌تر شود؟ امیدوارم. آیا کاری هست که بتوانیم در آینده به شکل متفاوتی انجام دهیم؟ بله! با این حال در گذشته‌ فدراسیون ما چیزی وجود ندارد که شما از آن نتیجه‌ بگیرید که ما تمام تلاش خود را نکرده‌ایم.
«کو» در پاسخ به این سوال که چه پیشنهادی برای فعالیت ضد دوپینگ دارد نیز اظهار کرد: همین کاری را که انجام می‌دهیم، ادامه خواهیم داد. در بعضی از حوزه‌ها، استقلال بیشتری می‌بینم. ورزشکاران پاک باید بدانند که ما طرف آنها هستیم. کلمات کافی نیستند. باید وارد عمل شویم. در چند ماه آینده در این‌باره بیشتر فکر خواهیم کرد.
لامین دیاک، رییس سابق IAAF نیز در کنفرانس خبری مسابقات قهرمانی جهان عنوان کرد: بازی‌های پکن بسیار موفقیت آمیز بود. به عنوان رییس IAAF برگزاری بازی‌ها راضی بودم. به مسئولان چینی تبریک می‌گویم. در استادیوم آشیانه پرنده، عملکردهای بسیار خوبی دیدیم. یک رکورد جدید جهانی و یازده رکورد جدید در مسابقات قهرمانی جهان داشتیم. نتایجی که در این مسابقات به دست آمد در تاریخ د‌و‌و‌مید‌ا‌نی ثبت خواهد شد.
سباستین کو نیز در ادامه صحبت‌های خود گفت: باید در ورزش د‌و‌و‌مید‌ا‌نی با جوانان بیشتری کار کنیم. یکی از نگرانی‌های ما این است که جوانان امروز، زیاد به سمت ورزش نمی‌روند و به فعالیت‌های کامپیوتری گرایش دارند. البته فضای مجازی برای ما فرصتی است. میزان اشتغال از برنامه مسابقات جهانی د‌و‌و‌مید‌ا‌نی و اطلاعات مربوط به بازی‌های امیدوار کننده بود. از 237 کشور مختلف، مردم وارد سایت ما شده‌اند. میزان رجوع به اطلاعات مربوط به بازی‌ها از طریق موبایل نسبت به سال 2013 ، 224 درصد و از طریق تبلت 45 درصد افزایش یافته است. میزان رجوع به صفحه فیس بوک ما 6.3 درصد افزایش داشته است. بیشترین خبری که در این مسابقات خوانده شده، خبر قهرمانی بولت در دوی 100 متر بود که 3.3 میلیون بازدید داشت. به طور کلی، یازده میلیون بازدیدکننده داشتیم. این شروع بسیار خوبی است.
کو در پایان از لامیک دیاک، برای حمایت‌ها و مشاوره‌هایش تشکر کرد و گفت: از نظارت های هوشمندانه شما در این 16 سال که ریاست را برعهده داشتید تشکر می‌کنم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X