ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تلاش متخصصان عرصه صنعت خودرو داخلی ستودنی است

تلاش متخصصان عرصه صنعت خودرو داخلی ستودنی است

سایپا نیوز/ نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور قطعه سازان و خودرو سازان خارجی در راستای سرمایه گذاری مشترک، باعث رشد و ارتقای صنعت خودروسازی داخلی خواهد شد.
نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر برگزاری سومین همایش بین المللی این صنعت در 9 اسفند گفت: حضور صنایع و سرمایه گذاری داخلی و خارجی رونق اقتصاد را به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به تقویت صنعت داخلی اشاره کرد و گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش همه جانبه متخصصان و صنعت گران عرصه صنعت ستودنی است و برای رقابت در بازار کسب و کار جهانی نیاز به برنامه ریزی مدون و جامع است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همایش های بین المللی می تواند دستاوردهای مهمی داشته باشد که باید با ایجاد راه کارهای مناسب از این فرصت ها استفاده بهینه کرد.
قاضی پور خاطر نشان کرد: جهت تقویت صنعت داخلی باید از تجارب کمپانی های برتر دنیا استفاده کرد و صنعت خودروسازی را که جزء صنایع مولد و اشتغال زا است را با سیاست گذاری های صحیح در مسیر رشد و توسعه قرار داد.
وی افزود: برگزاری همایش های بین المللی موجب افزایش دانش فنی و جذب سرمایه گذاری خارجی خواهد شد که این موضوع در بهبود کمی و کیفی تولید خودرو و قطعات یدکی تاثیرگذار است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ما انتظار داریم که مسئولین محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت صنعت خودرو سازی را از وابستگی زیاد به دیگر کشورها نجات دهند و تولید ملی و خرید کالای ایرانی به صورت واقعی صورت گیرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پساتحریم یک فرصت کوتاه است و باید طوری برنامه ریزی کنیم که صنعت ایران در زمینه صنعت رشد کند.
قاضی پور گفت: نباید اجازه داد با ورود بی رویه واردات خودرو، ایران گورستان خودروهای خارجی شود که مردم در زمان درخواست خدمات دچار مشکل شوند و خدمات پس از فروش مناسبی موجود نباشد.
وی عنوان کرد: در دوران پسا تحریم باید به درستی از توانمندی های کشورهای شرق و غرب استفاده کرد و به گونه ای قرارداد ببندیم که خودرو نهایی در ایران تولید و مونتاژ شود.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رشد و شکوفایی صنعت کشورمان با حضور جوانان پرتلاش و تحصیل کرده در عرصه های جهانی دور از دسترس نیست.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده