تلاش متخصصان عرصه صنعت خودرو داخلی ستودنی است

تلاش متخصصان عرصه صنعت خودرو داخلی ستودنی است

سایپا نیوز/ نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: حضور قطعه سازان و خودرو سازان خارجی در راستای سرمایه گذاری مشترک، باعث رشد و ارتقای صنعت خودروسازی داخلی خواهد شد.
نادر قاضی پور، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در خصوص تاثیر برگزاری سومین همایش بین المللی این صنعت در 9 اسفند گفت: حضور صنایع و سرمایه گذاری داخلی و خارجی رونق اقتصاد را به همراه خواهد داشت.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی به تقویت صنعت داخلی اشاره کرد و گفت: در راستای اقتصاد مقاومتی تلاش همه جانبه متخصصان و صنعت گران عرصه صنعت ستودنی است و برای رقابت در بازار کسب و کار جهانی نیاز به برنامه ریزی مدون و جامع است.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: برگزاری همایش های بین المللی می تواند دستاوردهای مهمی داشته باشد که باید با ایجاد راه کارهای مناسب از این فرصت ها استفاده بهینه کرد.
قاضی پور خاطر نشان کرد: جهت تقویت صنعت داخلی باید از تجارب کمپانی های برتر دنیا استفاده کرد و صنعت خودروسازی را که جزء صنایع مولد و اشتغال زا است را با سیاست گذاری های صحیح در مسیر رشد و توسعه قرار داد.
وی افزود: برگزاری همایش های بین المللی موجب افزایش دانش فنی و جذب سرمایه گذاری خارجی خواهد شد که این موضوع در بهبود کمی و کیفی تولید خودرو و قطعات یدکی تاثیرگذار است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: ما انتظار داریم که مسئولین محترم وزارت صنعت، معدن و تجارت صنعت خودرو سازی را از وابستگی زیاد به دیگر کشورها نجات دهند و تولید ملی و خرید کالای ایرانی به صورت واقعی صورت گیرد.
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: پساتحریم یک فرصت کوتاه است و باید طوری برنامه ریزی کنیم که صنعت ایران در زمینه صنعت رشد کند.
قاضی پور گفت: نباید اجازه داد با ورود بی رویه واردات خودرو، ایران گورستان خودروهای خارجی شود که مردم در زمان درخواست خدمات دچار مشکل شوند و خدمات پس از فروش مناسبی موجود نباشد.
وی عنوان کرد: در دوران پسا تحریم باید به درستی از توانمندی های کشورهای شرق و غرب استفاده کرد و به گونه ای قرارداد ببندیم که خودرو نهایی در ایران تولید و مونتاژ شود.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: رشد و شکوفایی صنعت کشورمان با حضور جوانان پرتلاش و تحصیل کرده در عرصه های جهانی دور از دسترس نیست.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «تلاش متخصصان عرصه صنعت خودرو داخلی ستودنی است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X