ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شیوه های موساد برای ترور فعالان مقاومت

شیوه های موساد برای ترور فعالان مقاومت

صراط/ بمب گذاری و مسموم کردن و تیراندازی شیوه های رژیم صهیونیستی برای ترور فعالان مقاومت و دانشمندان هسته ای می باشد.

سایت اینترنتی شبکه 2 تلویزیون رژیم اشغالگر قدس ضمن اشاره به این مطلب، افزود: یگان ترور "کیدون" وابسته به سازمان جاسوسی برون مرزی اسرائیل "موساد" است که متشکل از 40 عنصر می باشد و 5 تن از آنان را زنان 20 ساله تشکیل می دهند و هر اقدام تروریستی که در جهان صورت می گیرد به این یگان محرمانه نسبت داده می شود.

این منبع تاکید کرد: از جمله اقدامات تروریستی منسوب به این یگان ترور محمود مبحوح از بنیانگذاران گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی "حماس" و تعدادی از دانشمندان هسته ای است.

از سوی دیگر، یکی از تحلیلگران مسائل راهبردی روزنامه عبری زبان "یدیعوت آهارانوت" گفت: عناصر یگان کیدون موساد در یک مکان جدا افتاده آموزش می بینند، حتی بقیه عناصر موساد نام های واقعی اعضای گیدون را نمی دانند.

دکتر رونین برگمن افزود: از جمله ماموریت های مزدوران موساد اجرای ماموریت های خاصی از جمله آدم ربایی و اعدام و ترور است. مقامات موساد این یگان را برای ترور و حذف فیزیکی اختصاص داده اند.

وی خاطرنشان ساخت: این یگان به صورت پیوسته دوره هایی را برای انجام موفقیت آمیز ماموریت هایش برگزار می کند. از مهم ترین اهداف شکل گیری آن بازدارندگی و ایجاد رعب و وحشت و به شکست کشاندن هرگونه فعالیت ضد صهیونیستی است.

این سایت تاکید کرد: یگان کیدون عامل ترور مبحوح است، حال آنکه رژیم صهیونیستی مسئولیت این عملیات را برعهده نگرفت، کیدون به معنی خنجری است که بر روی تفنگ نصب می شود، این یگان در قالب بخش عملیات های ویژه موساد موسوم به "متساد" فعالیت می کند، متساد مسئول اقدامات تروریستی در موساد می باشد. کیدون تنها یگان در جهان است که به صورت رسمی مجوز ترور دارد.

روزنامه عبری زبان "یدیعوت آهارانوت" نیز نوشت: موساد نحوه استفاده از سلاح و حفاظت شخصی، بی پروایی به مرگ را به عناصر کیدون آموزش می دهد.

این منبع افزود: عناصر این یگان نحوه کشیدن کلت در رستوران در صورت نیاز یا پشتک زدن و غلطیدن به پشت صندلی ها یا تیراندازی از زیر میز یا لگد زدن به میز و بلافاصله تیراندازی کردن در یک حرکت را آموزش می بینند. این یگان از شیوه ها و ابزارهای گوناگونی برای ترور و کشتن افراد استفاده می کند، همه این شیوه ها و ابزارها حجم کینه توزی ها سران اسرائیل را نشان می دهد، بخش عمده این شیوه ها و ابزارها در واکنش به عملیات مونیخ مورد استفاده قرار گرفت، فلسطینیان این عملیات را علیه هیات ورزشی اسرائیلی در اوائل دهه 70 به اجرا درآوردند.

این روزنامه خاطرنشان ساخت: یگان کیدون از زمان تاسیس تا کنون دست به اقدامات تروریستی فراوانی زده است که از جمله آنها ترور دکتر فتحی شقاقی دبیر کل جنبش جهاد اسلامی در جزیره مالت در سال 1995، ترور عاطف بسیسو در پاریس در سال 1992، ترور گیرالد پل دانشمند توسعه یگان توپخانه ای در سال 1989. این یگان در به آتش کشیدن انبارهای فرانسوی که مواد اولیه نیروگاه های اتمی عراق در آنها نگهداری می شد، دست دارد. این اقدام تقریبا 10 سال پیش از ترور پل صورت گرفت.

منبع مذکور خاطرنشان ساخت: عناصر یگان کیدون سرگرم تعقیب و شناسایی و تررور مبارزان فلسطینی و دانشمندان هسته ای هستند.

عکس سه تن از اعضای یگان قیساریا بر روی یکی از اتاق های آن نصب شده است، آنان در جریای انجام اقدامات تروریستی به هلاکت رسیدند که یکی از آنها ایلی کوهین است، وی در سال 1965 در مرکز دمشق اعدام شد، دو تن دیگر از مزدوران موساد می باشد نام نخست یکی از آنان "أ" و نام نخست دیگری "ع" است. آنان در جریان سانحه رانندگی در ماه می سال 1992 در جریان تعقیب یک ایرانی به هلاکت رسیدند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده