ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معاون اجرایی شورای نگهبان: آزمون شفاهی انتخابات خبرگان به‌صورت هماهنگ برگزار نمی‌شود

معاون اجرایی شورای نگهبان: آزمون شفاهی انتخابات خبرگان به‌صورت هماهنگ برگزار نمی‌شود

ایسنا/ معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان با بیان اینکه داوطلبان پذیرفته شده در آزمون کتبی انتخابات مجلس خبرگان به آزمون شفاهی دعوت می‌شوند، گفت: آزمون شفاهی مانند آزمون کتبی به صورت هماهنگ و در یک روز مشخص برگزار نمی‌شود.

سیامک ره‌پیک گفت: تصحیح اوراق آزمون کتبی شورای نگهبان که در تاریخ 15 دی ماه برگزار شد، از همان زمان آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
وی ادامه داد: زمانی که نتیجه آزمون کتبی اعلام شود افرادی که در این آزمون قبول شدند به آزمون شفاهی دعوت می‌شوند.
معاون اجرایی و امور انتخابات شورای نگهبان خاطرنشان کرد: آزمون شفاهی به صورت هماهنگ و یکجا برگزار نمی‌شود. هر فردی که در آزمون کتبی قبول می‌شود برای آزمون شفاهی دعوت شده و پس از شرکت در این آزمون مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد؛ در واقع تا پایان وقت مقرر که ششم بهمن است این اسامی اعلام خواهد شد.
وی در رابطه با بررسی صلاحیت کاندیداهای انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر هیات‌های نظارت استانی و هیات‌ مرکزی نظارت پروند‌ه‌های کاندیداهای مجلس شورای اسلامی را بررسی می‌کنند و ان‌شاءالله در وقت تعیین شده به اطلاع خواهد رسید.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده