ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

توئیتر می‌گوید دکمه قلب لایک 6 درصد محبوبتر از دکمه ستاره Favorite در میان کاربران است!

توئیتر می‌گوید دکمه قلب لایک 6 درصد محبوبتر از دکمه ستاره Favorite در میان کاربران است!

فارنت/ چیزی در حدود یک هفته از مهاجرت توییتر از گزینه Favorites به Likes می‌گذرد اما خبر بد اینکه به‌نظر می‌رسد با توجه به آنچه به‌تازگی از سوی مسئولان این شرکت عنوان شده، هیچ امیدی برای بازگشت گزینه Favorites باقی نمانده است.

کوین وِیل سرپرست قسمت محصولات توییتر امروز اعلام کرده است این شرکت پس از تغییرات اخیر، شاهد افزایش شش درصدی فعالیت‌های کاربران در تعامل با این گزینه جدید بوده است. او معتقد است تحقیقات قبلی انجام شده توسط این شرکت حاکی از آن بود که این تغییر می‌تواند استفاده و تعامل بیشتر کاربران با پلتفرم عرضه شده توسط آن‌ها را به همراه داشته باشد و اکنون نیز نتایج بررسی نشان از تایید این روند دارد. ویل معتقد است وقتی صدها میلیون کاربر فعال ماهیانه توییتر را درنظر بگیرید، افزایش شش درصدی آمار، رشد قابل توجهی را نشان می‌دهد.

او این افزایش شش درصدی را آمار ارائه شده در خصوص کاربران فعلی می‌داند و معتقد است کاربران جدید از کلید قلبی شکل لایک، بیشتر از این‌ها رضایت داشته‌اند و همین باعث شده در میان این کاربران، شاهد افزایش نه درصدی فعالیت‌ها باشیم. با این اوصاف مشخص نیست توییتر چگونه کاربران را به دو دسته یادشده تقسیم کرده است.

توییتر معتقد است استفاده از گزینه جدید، فهم‌ ساده‌تری را در مقایسه با گزینه ستاره‌ای شکل favorites به همراه داشته است. ویل در این خصوص می‌گوید:

قلب، یک نماد جهانی است و به مراتب فراگیرتر است.
این درحالی است که استفاده از نماد قلب به‌طور غیرقابل انکاری برای کاربران قدیمی‌ توییتر، ناآشناست. پیش از این مدیرعامل توییتر، جک دُرسی قول داده بود رشد راکد کاربران توییر را با حرکت‌هایی موثر بهبود خواهد بخشید. سیاستی که به‌نظر می‌رسد در قالب پروژه‌هایی مانند Moments، اولین تبلیغ تلویزیونی و البته تعدیل نیرو نمود پیدا کرده است. از سوی دیگر تجربه نشان داده توییتر تغییرات اعمالی در سیستم خود را حفظ خواهد کرد. از جمله این تغییراتِ با ثبات می‌توان به حضور هش‌تگ در این شبکه اجتماعی اشاره کرد. با این اوصاف، کاربران باید حداقل تا زمان اعمال تغییرات بعدی، خود را با گزینه قلب موجود در این سرویس، سرگرم کنند!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده