ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

مدیر سالن رنگ کرمان خودرو: سالن رنگ را رباتیک نکردیم تا 300 نفر بیکار نشوند

مدیر سالن رنگ کرمان خودرو: سالن رنگ را رباتیک نکردیم تا 300 نفر بیکار نشوند

ایلنا/ با توجه به موقعیت منطقه اگر هرکارگری بیکار شود به احتمال 90 درصد در کار قاچاق گرفتار می شود.
مدیر سالن رنگ شرکت کرمان موتور در گفتگو با ایلنا از عدم رباتیک بودن سالن رنگ این کارخانه به دلیل بیکار نشدن کارگران گفت و اظهار داشت: در تمام شرکت‌های خودور سازی داخلی، سالن رنگ توسط ربات‌ها کنترل می شود و این دستگاه ها هستند که وظیفه رنگ پاشی را به عهده دارند اما این شرکت برای بیکار نشدن 300 کارگر از این کار خودداری کرد.
وی افزود:در صورت رباتیک شدن سالن رنگ علاوه بر کاهش چشمگیر کارگران میزان پرت رنگ نیز کاهش پیدا می کرد

مرتضی رضایی افزود: نگاه مدیران این شرکت ابتدا حفظ کارگران موجود و در صورت امکان افزایش کارگران است زیرا با توجه به موقعیت منطقه اگر هر کارگری بیکار شود به احتمال 90 درصد در کار قاچاق مواد مخدر گرفتار می شود.
وی افزود: ما توانایی رنگ پاشی 8 نوع رنگ را داریم و با توجه به اینکه تولیدات این مجموعه به لحاظ تفاوت رنگ تفاوت قیمتی ندارد استقبال از رنگ های متنوع نسبت به سایر کارخانه های دیگر بیشتر است اما همچنان دو رنگ سفید و مشکی از رنگهای پرطرفدار هستند به طوریکه 80 درصد خودروهای تولید ما از این دو رنگ متشکل هستند و ما به روز تمام خودروهای خروجی از سالن تولید را رنگ پاشی می کنیم.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده