ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نجلیل لاگارد از اقتصاد اسلامی

نجلیل لاگارد از اقتصاد اسلامی

خبرگزاری صدا و سیما/ کریستین لاگارد رئیس صندوق بین المللی پول گفت: ما معتقدیم سرمایه گذاری اسلامی می تواند نقش مهمی در رشد اقتصادی از طریق دسترسی به خدمات بانکداری داشته باشد.

لاگارد افزود شما ثبات را یکی از عوامل مهم در سرمایه گذاری اسلامی می دانید و کاملا مشروع است که ما سرمایه گذاری اسلامی را به عنوان یکی از حوزه های کلیدی تحقیقات مالی قرار دهیم.

وی تصریح کرد ما معتقدیم سرمایه گذاری اسلامی می تواند نقش مهمی در رشد اقتصادی از طریق دسترسی به خدمات بانکداری داشته باشد. امروزه بخش اعظمی از جمعیت مسلمان به دنبال بازارهایی برای سرمایه گذاری اسلامی در سراسر جهان هستند.

لاگارد گفت تصویب مقررات مالی که مشخصه های سرمایه گذاری و بانکداری اسلامی را در نظر گرفته باشد می تواند به پیشرفت این روند کمک کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده