ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

رقابت ۲۷ اثر در بخش بین‌الملل در جشنواره تئاتر فجر

رقابت ۲۷ اثر در بخش بین‌الملل در جشنواره تئاتر فجر

مهر/ با وجود انصراف نمایش «فهرست» از حضور در بخش مسابقه تئاتر بین الملل جشنواره تئاتر فجر نمایش دیگری در این بخش جایگزین نخواهد شد.
روز گذشته ۲۵ دی ماه رضا ثروتی کارگردان نمایش «فهرست» که در بخش مسابقه تئاتر بین الملل جشنواره تئاتر فجر حضور داشت طی یادداشتی به دلیل کثرت بازیگران نمایش و عدم انطباق زمان های آنها برای تمرین و اجرا از حضور در جشنواره تئاتر فجر انصراف داد.
با وجودیکه تصور می شد ممکن است به جای نمایش «فهرست» اثر دیگری در این بخش جایگزین شود اما قرار نیست این اتفاق رخ دهد و اثر دیگری در بخش بین الملل جایگزین نمایش «فهرست» نخواهد شد. در این بخش ۲۸ نمایش به رقابت می پرداختند که با انصراف نمایش «فهرست»، این تعداد به ۲۷ اثر شامل ۱۸ نمایش از ایران و ۹ نمایش از کشورهای دیگر رسیده است. همچنین به تازگی از طرف دبیرخانه جشنواره ۶ اثر جدید به بخش مسابقه تئاتر بین الملل اضافه شده بود. سی و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر از اول تا دوازده بهمن ماه به دبیری سعید اسدی برگزار می شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده