ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیش بینی بودجه 69 هزار میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی در سال 95

پیش بینی بودجه 69 هزار میلیارد تومانی سازمان تامین اجتماعی در سال 95

فارس/ مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی گفت: بودجه سال 95 این سازمان بالغ بر 69 هزار میلیارد تومان پیش بینی شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، سید تقی نوربخش در همایش سراسری مدیران تامین اجتماعی؛ ضمن تقدیر از زحمات مستمر و تلاش‌های مدیران و کارکنان این سازمان در سراسر کشور، افزود: مدیران و کارکنان سازمان تامین اجتماعی در شرایط دشوار اقتصادی دولت تدبیر و امید که به دلیل ایستادگی برای اصول و ارزشها نظام بوده است ،فعالیت می‌کنند.
وی افزود: این شرایط تجهیز منابع سازمان تامین اجتماعی و ایفای تعهدات دولت را دشوار کرده است.
وی با بیان اینکه با وجود تمام مشکلات، حقوق مستمری بگیران سازمان بدون تاخیر پرداخت شده است، گفت: تمامی هزینه‌ها و تعهدات این سازمان به نحو مطلوب انجام شده است.
وی افزود: تبیین و ارائه برنامه راهبردی سازمان تامین اجتماعی از دیگر هدفهای این همایش بوده است و با متدلوژی صحیح و مشارکت صف و ستاد تدوین شده است و از تمامی تجارب قبلی سازمان در این رابطه استفاده شده است.
وی اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی که در حوزه های بیمه‌ای و درمانی و اقتصادی فعالیت گسترده‌ای دارد و نمی‌تواند بدون برنامه استراتژیک باشد.
وی ادامه داد: تدوین این برنامه اقدام بزرگی است که سازمان تامین اجتماعی دارای برنامه ای است که تا مراحل اجرایی دقیقا مشخص است.
نوربخش تصریح کرد: برنامه و بودجه سال 95 سازمان تامین اجتماعی براساس برنامه راهبردی تدوین و اجرا خواهد شد.
وی به قانونمداری، برنامه محوری، پاکدستی و پاسخگویی به عنوان چهار اصل مهم در سازمان اشاره کرد و افزود:طی دو سال اخیر در دیوان عدالت اداری، سازمان تأمین اجتماعی از جمله دستگاه‌هایی است که با کمترین شکایت مواجه بوده است
نوربخش تصریح کرد: اعتمادسازی با دستگاههای نظارتی به صورت ویژه انجام شده و در این رابطه به نتایج خوبی رسیده‌ایم. همچنین با مجلس شورای اسلامی نیز تعامل سازنده‌ای داریم.

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی تصریح کرد: با دیوان محاسبات نیز در در حداکثر تعامل هستیم و اعتمادسازی در این محور به خوبی صورت گرفته است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده