ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نقشه سپاهان و فولاد برای سرکار گذاشتن اسکوچیچ نگرفت؟!

نقشه سپاهان و فولاد برای سرکار گذاشتن اسکوچیچ نگرفت؟!

جام نیوز/ سرمربی کروات فولاد برای قبول سرمربی گری سپاهان، ابتدا باید با تیم کنونی اش فسخ قرارداد می کرد اما او از ترس سرکاری بودن پیشنهاد سپاهان، با فولاد فسخ نکرد!
درست در روزهایی که دراگان اسکوچیچ به سپاهان بله گفته بود یک نفر با سرمربی ناکام فولاد تماس گرفت و به او گفت تا با سپاهان قرارداد رسمی نبستی یا تضمین مالی نگرفتی قراردادت را با فولاد لغو نکن چون هر دو تیم فولاد و سپاهان متعلق به وزارت صنایع هستند و شاید دو تیم صنعتی با هم توافق کرده اند فقط فولاد بدون پرداخت غرامت با تو قطع همکاری کند.
همین حرف، دراگان را دچار تردید کرد و او ترسید ابتدا با فولاد قطع همکاری کند و بعد باشگاه سپاهان به او بگوید تو را نمی خواهیم.
دراگان که برای جدایی از فولاد غرامت سنگین خواسته بود، بعد از دریافت پیشنهاد سپاهان راضی شد حتی بدون دریافت پول از فولاد برود اما همین تماس، اسکوچیچ را در فولاد نگه داشت.
اسکوچیچ به سپاهانی ها گفته اول با من قرارداد ببندید و تضمین مالی بدهید تا از فولاد جدا شوم و سپاهانی ها هم گفته اند تا با فولاد قطع همکاری نکنی اصلا با تو حرف نمی زنیم.
شاید هم واقعا همه چیز نقشه ای بوده است برای خلاص شدن از دراگان!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده