ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کفاشیان: برای حضور در انتخابات، باید ببینم فضا به چه شکل است

کفاشیان: برای حضور در انتخابات، باید ببینم فضا به چه شکل است

تسنیم/ رئیس فدراسیون فوتبال می‌گوید از اینکه اساسنامه پیشنهادی این فدراسیون از دستور جلسه مجمع خارج شده، خوشحال است.
علی کفاشیان می‌گوید که از اتفاقات مجمع فدراسیون فوتبال خوشحال است. مجمعی که مهم‌ترین خروجی آن خارج شدن اساسنامه پیشنهادی فدراسیونی‌ها از دستور جلسه و به تعویق افتادن انتخابات بود. انتخاباتی که قرار است اردیبهشت‌ماه 95 برگزار شود و با این شرایط کفاشیان زمان بیشتری برای حضور در فدراسیون فوتبال دارد.
کفاشیان در خصوص مجمع فدراسیون فوتبال و اساسنامه‌ای که از دستور جلسه خارج شد، به سؤالات خبرنگار تسنیم پاسخ داد.
اساسنامه پیشنهادی‌تان در مجمع فدراسیون فوتبال به مرحله رأی هم نرسید و آن را از دستور جلسه خارج کردید. از این مسئله ناراحت شدید؟
نه، برای چه باید ناراحت شوم؟
گفته می‌شد تغییرات در اساسنامه به سود شما خواهد شد.
اتفاقاً از اینکه اساسنامه پیشنهادی از دستور جلسه خارج شد، خوشحالم، به این دلیل که برخی شائبه‌ها به وجود آمده بود و ضمن اینکه اساسنامه پیشنهادی فیفا هم به دست ما رسیده و باید با این اساسنامه منطبق شویم. اگر قرار بود اساسنامه ما تغییر کند، باید یک بار دیگر آن را با اساسنامه فیفا منطبق می‌کردیم. اکنون فقط یک بار این کار را انجام خواهیم داد.
در مجموع اتفاقاتی که در مجمع رخ داد به سود شما بود یا نه؟
چرا به سود من؟ مجمع خیلی خوبی بود که با نظر تمام اعضا پیش رفت. ما دستور جلساتی از جمله گزارش مالی و بودجه سال 95 فدراسیون فوتبال را داشتم که به تصویب مجمع هم رسید.
انتخابات فدراسیون فوتبال را هم به سال 95 موکول کردید که گفته می‌شود این مسئله به سود شما شد.
در هر صورت ما زمانی برای برگزاری انتخابات در اسفندماه نداشتیم. این مسئله هم توسط خود اعضای مجمع به تصویب رسید که هیئت رئیسه در این خصوص تصمیم گیری کند و با توجه به تعطیلات نوروزی، احتمال زیاد اردیبهشت‌ماه انتخابات را برگزار می‌کنیم.
برخی شائبه‌ها نیز در مجمع وجود داشت. به طور مثال قبل از اینکه صحبتی از انتخابات شود و مجمع تصمیم بگیرد که انتخابات فدراسیون فوتبال به سال آینده موکول شود، امیر عابدینی که به مواضع فدراسیون هم نزدیک است از این موضوع مطلع بود و اعلام کرد انتخابات در اردیبهشت‌ماه 95 برگزار می‌شود.
این مسئله قابل پیش‌بینی بود، چراکه برای برگزاری انتخابات در اسفندماه فرصتی نداشتیم و باید انتخابات را به سال آینده موکول می‌کردیم. عابدینی هم با کنار هم قرار دادن این مسئله چنین موضوعی را اعلام کرده است.
حالا با توجه به تعویق انتخابات گفته می‌شود دوره ریاست شما اسفند به پایان می‌رسد و باید برای فدراسیون سرپرست انتخاب کرد.
خیر؛ خودم تا زمان برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس فدراسیون هستم.
تاریخ دقیقی برای انتخابات مشخص کرده‌اید؟
در این خصوص مجمع فدراسیون فوتبال اختیار را به هیئت رئیسه داده و هر زمانی که هئیت رئیسه مشخص کند، تاریخ برگزاری مجمع بعدی خواهد بود که انتخابات برای معرفی رئیس جدید است.
خودتان قصد شرکت در انتخابات را دارید؟
تا برگزاری انتخابات حدود 4 ماه مانده است. باید ببینم فضا به چه شکل است و در زمان معین تصمیم می‌گیرم.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X