ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نماینده مجلس: احزابی که در آستانه انتخابات شکل می‌گیرند، ستادهای انتخاباتی‌ هستند

نماینده مجلس: احزابی که در آستانه انتخابات شکل می‌گیرند، ستادهای انتخاباتی‌ هستند

ایسنا/ یک نماینده اصولگرای مجلس گفت: احزابی که در آستانه انتخابات شکل می‌گیرند حزب نیستند، ستادهای انتخاباتی به شمار می‌روند.

عبدالوحید فیاضی با اعتقاد به این که در یک جامعه دموکراتیک بهترین شکل پیاده کردن آیین دموکراسی از کانال احزاب می‌گذرد گفت: می‌توانیم احزاب را به عنوان کادر رسمی شناخته شده و شناسنامه دار برای هدایت افکار عمومی تلقی کرده و وارده صحنه کنیم.

وی افزود:‌البته احزابی که در آستانه انتخابات شکل می‌گیرند معمولا به عنوان یک حزب به شمار نمی‌روند بلکه ستادهای انتخاباتی هستند که به نام حزب ظهور و بروز پیدا کرده‌اند و پس از انتخابات هم فروکش می‌کنند.

این نماینده اصولگرای مجلس خاطرنشان کرد:‌ این دسته از احزاب اگر به قدرت برسند فراموش می‌کنند چه برنامه‌هایی را ارایه کرده‌اند و به دنبال جایابی‌های خودشان هستند و اگر به قدرت نرسند بی انگیزه می‌شوند؛ در هر دو صورت چنین احزابی فقط به درد ایام انتخابات می‌خورند.

نماینده مردم نور در مجلس با بیان این که به این دسته احزاب، احزاب موسمی می‌گویند، اظهار کرد: احزاب موسمی، احزابی هستند که درآستانه انتخابات شکل می‌گیرند و پس از آن هم شعله‌هایشان خاموش می‌شود و قطعا اعتماد مردم به این گروهها، به آن اندازه‌ای نیست که به احزاب قوی و شناسنامه دار است.

فیاضی در پایان گفت: بنابراین چنین احزابی اگر برنامه‌ای هم داشته باشند مقطعی است ، اگر مقطعی باشد تاکتیکی است و تاکتیک هم بیشتر در زمان انتخابات مورد استفاده قرار می‌گیرد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده