ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کاهش بی سابقه درخواست برای پناهندگی به سوئیس

کاهش بی سابقه درخواست برای پناهندگی به سوئیس

آریا/ دولت سوئیس اعلام کرد، شمار مهاجرانی که خواستار پناهندگی به این کشور هستند، به حداقل رسیده است.

"ماریو گاتیکر" Mario Gattiker، وزیر مهاجرت سوئیس روز جمعه گفت که سیاست های موفق سوئیس در مهار مهاجرت به این کشور باعث شده است مهاجرت برای پناهندگی به سوئیس به حداقل برسد.
گاتیکر در ادامه تصریح کرد، سهم سوئیس از پناهجویان خارجی در اروپا هیچ گاه به اندازه زمان کنونی پایین نبوده است.
به گفته وزیر مهاجرت سوئیس، این کشور پیش از این حدود هشت درصد از تمامی مهاجران در اروپا را به خود اختصاص داده بود؛ اما این میزان در حال حاضر به 3 درصد کاهش یافته است.
گاتیکر همچنین اعلام کرد، در سال 2015، حدود 39500 مورد درخواست برای پناهندگی به سوئیس به ثبت رسیده است.
وزیر مهاجرت سوئیس در عین حال با هشدار در خصوص احتمال افزایش مهاجران و پناهجویان به سوئیس در سال 2016، اعمال سیاست های جدید مهاجرتی در این باره را خواستار شد.
براساس سیاست جدید دولت سوئیس برای کنترل ورود پناهجویان به این کشور ،پناهجویان باید دارایی های با ارزش بیش از هزار فرانک سوئیس (690 یورو) را برای تامین هزینه های اقامت خود در اختیار مقامات دولت این کشور قرار دهند.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده