ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دبیر تئاتر فجر: دیگر هیچ نمایشی به بخش‌های مسابقه جشنواره فجر اضافه نمی‌شود

دبیر تئاتر فجر: دیگر هیچ نمایشی به بخش‌های مسابقه جشنواره فجر اضافه نمی‌شود

مهر/ دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر با اشاره به اضافه شدن برخی آثار به بخش‌های مسابقه این دوره از جشنواره، تأکید کرد دیگر چنین اتفاقی نمی‌افتد.
سعید اسدی درباره چرایی اضافه شدن ۹ نمایش به بخش‌های مسابقه ایران و مسابقه بین‌الملل سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر گفت: طبق جدولی که داوران جشنواره به ما ارائه دادند اولویت‌هایی داشتیم که اعلام شدند اما در جدول جشنواره یک جابجایی داشتیم و با توجه به ظرفیتی که در این جابجایی باز شد، برای اولویت‌های بعدی هم فرصت فراهم کردیم.
وی درباره اینکه آیا برنامه ریزی نباید به گونه‌ای باشد که ظرفیت بخش‌های مسابقه جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر تغییر نکند؟ اظهار کرد: ما به جشنواره و بخش مسابقه کاری را اضافه نکردیم و تنها بنا به بازنگری انجام شده در جدول، ظرفیتی فراهم شد تا بتوانیم از اولویت‌های دیگرمان هم استفاده کنیم.
دبیر سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر درباره اینکه آیا باز هم آثاری به بخش‌های مسابقه این دوره از جشنواره اضافه می‌شوند یا نه؟ تأکید کرد: جدول جشنواره سی و چهارم کاملا بسته شده و هیچ نمایشی به بخش‌های مسابقه جشنواره اضافه نمی‌شود.[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده