ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

کارآفرینی برای زنان آسیب دیده بهترین راه ورود مجدد به جامعه است

کارآفرینی برای زنان آسیب دیده بهترین راه ورود مجدد به جامعه است

مهر/ مدیر موسسه همیار کارآفرین با اشاره به لزوم توجه جامعه به زنان آسیب دیده، گفت: کارآفرینی برای زنان آسیب دیده اجتماعی بهترین راه ورود مجدد آنها به جامعه است.
فاطمه طاووسی، با اشاره به حذف زنان آسیب دیده در کسب و کار خانگی، افزود: از سال ۱۳۹۰ در راستای همکاری با موسسه همیاران سلامت اجتماعی تعدادی از زنان آسیب دیده را جذب کردیم.
وی افزود: این افراد در مرکز نگهداری زنان آسیب دیده لویزان نگهداری می شدند که پس از شناسایی، زمینه اشتغال آنها را فراهم کردیم و در حال حاضر زنانی که به نوعی آسیب دیده اجتماعی محسوب می شدند، امروز دارای کسب و کار هستند و از شرایط آسیبی فاصله گرفته اند.
مدیر مجموعه همیار کارآفرین ادامه داد: در مرحله اول تعداد شش نفر از زنان آسیب دیده را تحت پوشش قرار داریم که پس از دوره مهارت آموزی وارد کارگاه تولید لامپ های سقفی شده اند.
طاووسی تاکید کرد: در طول مدت همکاری با این زنان تنها یک نفر از آنها به دلایل مختلف از شرایط اشتغال خارج شدند اما بقیه توانسته اند وضعیت خود را تثبیت کنند و از شرایط آسیبی فاصله بگیرند.
وی با تاکید بر فعالیت ۱۰ ساله در موسسه همیاران سلامت اجتماعی اضافه کرد: کارآفرینی برای زنان آسیب دیده بهترین راه برای ورود مجدد این زنان به سطح جامعه است.
[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X