ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

سربازان تراکتور چقدر حقوق می‌گیرند؟

سربازان تراکتور چقدر حقوق می‌گیرند؟

اسپورت تی وی/ گفته می شود سربازان لیگ برتر با حقوق صد و پنجاه هزار تومانی به میدان می روند . آیا چنین موضوعی واقعیت دارد ؟
طبق قانون سربازان لیگ برتر در این فصل باید حقوق ماهیانه صدو پنجاه هزار تومان دریافت کنند .بر اساس همین دستورالعمل نیز قرارداد هایی با همین مبالغ منعقد شده است .هرچند که بسیاری از اهالی فن و کارشناسان آگاه به مسائل پشت پرده فوتبال معتقدند چندان نمی توان به این مبالغ اعتماد کرد.
به راستی بازیکنانی که بدون احتساب گذراندن خدمت مقدس سربازی امروز مدعی دریافت مبالغی بین یک تا یک و نیم میلیارد تومان بودند،آیا حاضر هستند با رغم 150 هزار تومان به میدان رفته و سرشان را جلوی توپ بگذارند؟آیا عدم درخشش این بازیکنان در تیم های مختلف با دریافت مبلغشان ارتباط دارد؟
در همین ارتباط و در مورد تیم فوتبال تراکتورسازی، برخی منابع غیر رسمی از تبریز مدعی شده اند که دو بازیکن سرباز تراکتورسازی قرارداد مالی جدا گانه ای را با باشگاه منعقد کرده اند و هرگز راضی نشده اند با مبلغ ماهیانه صد پنجاه هزار تومان به میدان بروند.همین اخبار حکایت می کنند که دیگر بازیکنان سرباز نیز به صورت ماهیانه و نسبت به عملکردی که ارائه می دهند مبالغی بین پنجاه تا صد میلیون ریال دریافتی دارند که بعنوان پول تو جیبی به آنها پرداخت خواهد شد.
البته تردیدی وجود ندارد که با توجه به سیاست های موجود هرگز نمی توان حقیقت ماجرا را در مورد ارقام دریافتی بازیکنان سرباز از باشگاههایی نظیر ملوان یا تراکتورسازی

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده