پیشگامی ابوظبی در عادی سازی روابط با اسرائیل

پیشگامی ابوظبی در عادی سازی روابط با اسرائیل

العالم/ امارات در راستای ایجاد زمینه های عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سایر کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس سبقت گرفت، و نقش خود در میانجی گری بین عربستان سعودی و رژیم اسرائیل آشکارتر کرد.

گزارشگر کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "تیم جودوی اسرائیل در مسابقات جهانی جودو که در ابوظبی برگزار شد حضور یافت و مدالهایی را عاید اسرائیل کرد."
گزارشگر صهیونیست، خشم این رژیم را از اینکه پرچم اسرائیل در مسابقات ابوظبی برافراشته نشده منعکس کرده و تصریح کرد: "برغم افتخاراتی که تیم جودو عاید ما کرد، این موضوع که پرچم اسرائیل در این مسابقات برافراشته نشد محافل اسرائیلی را خشمگین کرده است."
"میری ریگف" وزیر فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "کمیسیون المپیک باید این اقدام را محکوم کند."
گزارشگر صهیونیست گفت: "پیش از این تیم تیر اندازی اسرائیل ازحضور در مسابقات جهانی تیراندازی در کویت بعلت عدم موافقت کمیسیون برگزار کننده برای صدور روادید به تیم اسرائیل، معاف شد."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «پیشگامی ابوظبی در عادی سازی روابط با اسرائیل» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X