ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

پیشگامی ابوظبی در عادی سازی روابط با اسرائیل

پیشگامی ابوظبی در عادی سازی روابط با اسرائیل

العالم/ امارات در راستای ایجاد زمینه های عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی از سایر کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس سبقت گرفت، و نقش خود در میانجی گری بین عربستان سعودی و رژیم اسرائیل آشکارتر کرد.

گزارشگر کانال 10 تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "تیم جودوی اسرائیل در مسابقات جهانی جودو که در ابوظبی برگزار شد حضور یافت و مدالهایی را عاید اسرائیل کرد."
گزارشگر صهیونیست، خشم این رژیم را از اینکه پرچم اسرائیل در مسابقات ابوظبی برافراشته نشده منعکس کرده و تصریح کرد: "برغم افتخاراتی که تیم جودو عاید ما کرد، این موضوع که پرچم اسرائیل در این مسابقات برافراشته نشد محافل اسرائیلی را خشمگین کرده است."
"میری ریگف" وزیر فرهنگ و ورزش رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "کمیسیون المپیک باید این اقدام را محکوم کند."
گزارشگر صهیونیست گفت: "پیش از این تیم تیر اندازی اسرائیل ازحضور در مسابقات جهانی تیراندازی در کویت بعلت عدم موافقت کمیسیون برگزار کننده برای صدور روادید به تیم اسرائیل، معاف شد."

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X