ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

نظر قائم مقام ستاد مبارزه با موادمخدر درباره مبارزه با اعتیاد در محله هرندی و پارک شوش

نظر قائم مقام ستاد مبارزه با موادمخدر درباره مبارزه با اعتیاد در محله هرندی و پارک شوش

ایسنا/ قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر تاکید کرد: باید اقداماتی که در منطقه 12 شهر تهران در زمینه کاهش آسیب و مبارزه با اعتیاد انجام می‌شود، برابر با سیاست‌های مصوب ستاد مبارزه با مواد مخدر باشد.

علیرضا جزینی در بازدید از غرفه ایسنا در بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها، در خصوص اقدامات انجام شده برای برچیده شدن اعتیاد در پارک شوش و محله هرندی تهران اظهار کرد: پارک میدان شوش و محله هرندی در منطقه 12 شهرداری تهران قرار دارند.
وی ادامه داد: شهرداری تهران طرح انضباط اجتماعی را در دست دارد که می‌خواهد آن را به عنوان نمونه در منطقه 12 اجرا کند.
قائم مقام ستاد مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه طرح های شهرداری تهران در شورای شهر مطرح و بررسی می‌شوند افزود: نماینده ستاد مبارزه با مواد مخدر دوجلسه در این خصوص در شورای شهر شرکت کرده است، هفته آینده نیز نماینده ما در جلسه شورای شهر شرکت می کند.
وی افزود: این یک اقدام مثبت است اما همانطور که از ماده 33 قانون مبارزه با مواد مخدر احصاء شده است کلیه عملیات اجرایی، قضایی و پیشگیری از وقوع جرم و تبلیغات در این زمینه باید از طریق ستاد صورت بگیرد.
جرینی تصریح کرد: از این فرآیند استقبال می کنیم، اما باید اقداماتی که قرار است در منطقه 12 در حوزه مبارزه و درمان انجام شود مطابق با سیاستهای مصوب ستاد اعم از سند جامع پیشگیری و سند درمان باشد.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده