ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

وکیل بابک زنجانی بازداشت خواهر موکلش را تکذیب کرد

وکیل بابک زنجانی بازداشت خواهر موکلش را تکذیب کرد

تسنیم/ وکیل مدافع بابک زنجانی اخباره منتشر در سایت‌ها و فضای مجازی در خصوص بازداشت خواهر موکلش و تصویر خانه مجللی که گفته می‌شود منزل بابک زنجانی را تکذیب کرد.

رسول کوهپایه‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار قضایی خبرگزاری تسنیم درباره اخبار منتشر شده در برخی سایت‌ها و فضای مجازی مبنی بر باداشت خواهر بابک زنجانی گفت: این موضوع کذب محض است و مانند بسیاری از حواشی مطرح شده در خصوص موکل، هیچ اثری از واقعیت ندارد و هیچ بازداشتی صورت نگرفته است.

وکیل مدافع بابک زنجانی همچنین تصویر خانه مجللی که در فضای مجازی منتشر شده و آن را منتسب به بابک زنجانی کرده‌اند گفت: تصویری از یک خانه مجلل، منتشر و گفته بودند که این خانه منتسب به بابک زنجانی است که به هیچ وجه صحت ندارد. متاسفانه برخی افراد در شرایط کنونی که شرایط اقتصادی مردم زیاد خوب نیست، اینگونه مسائل را مطرح می‌کنند تا افکار عمومی را تحت تاثیر قرار دهند.

کوهپایه‌زاده ادامه داد: متاسفانه جو سنگین سیاسی و هیاهوهای رسانه‌ای خاص، کار را برای موکل و من، پیچیده و دشوار کرده است و فقط به این امیدواریم که قوه‌قضائیه مستقل است. آنچه ما را امیدوار می‌کند، استقلال دستگاه قضایی از سایر نهادهای قدرت و حتی استقلال از افکار عمومی است زیرا گاهی اوقات افکار عمومی به خاطر عدم دسترسی به پرونده و نداشتن اطلاعات کافی، دچار التهاب‌های زودگذر می‌شود و اگر قرار باشد قوه‌قضائیه بر اساس این التهاب‌های زودگذر تصمیم بگیرد، کاری از پیش نمی‌رود.

وکیل مدافع بابک زنجانی یادآور شد: قمست‌عمدهی از دفاعیات موکل که افزون بر 100 صفحه است، هنوز باقی مانده ضمن اینکه وکیل شرکت HK امروز شکایتی را مطرح کرد و قطعاً پاسخ به این مسایل به دفاعیات موکل اضافه می‌شود.

وی در ادامه افزود: در جلسه امروز، آقای صادقی خود را وکیل شرکت HK و شرکت نفت معرفی کرد در حالی که وی صرفا وکیل شرکت HK است و وکیل شرکت نفت نیست و تا این لحظه اطمینان دارم که آقای صادقی به از شرکت نفت، اعلام وکالت نکرده است. ضمن اینکه طبق قانون، هر فردی بیشتر از سه وکیل نمی‌تواند داشته باشد و مسئله‌ای که امروز آقای صادقی عنوان کرد از لحاظ قانون آئین دادرسی کیفری ایراد دارد.

هشتمین جلسه محاکمه متهمان پرونده نفتی، امروز (چهارشنبه) در شعبه 15 دادگاه انقلاب اسلامی تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد که این جلسه به قرائت شکایت شرکت HK از متهمان پرونده اختصاص داشت. زمان برگزاری جلسه بعدی متعاقباً از سوی دادگاه اعلام می‌شود.

وکیل بابک زنجانی بازداشت خواهر موکلش را تکذیب کرد

وکیل بابک زنجانی بازداشت خواهر موکلش را تکذیب کرد

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده