ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

اسدی: باید از رسانه‌ها عذرخواهی کنم می‌خواستیم کم‌تر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم

اسدی: باید از رسانه‌ها عذرخواهی کنم/ می‌خواستیم کم‌تر حرف بزنیم و بیشتر عمل کنیم

فارس/ دبیرکل فدراسیون فوتبال گفت: به دلیل اینکه کم‌تر توفیق حضور در کنار رسانه‌ها را داشتم، باید از آنها عذرخواهی کنم.
علیرضا اسدی، دبیرکل فدراسیون فوتبال در نشست خبری گفت: به خاطر تلطیف رابطه‌ای در 6 ماه گذشته با رسانه ها نداشتم، باید عذرخواهی کنم چون کم تر توفیق حضور پیدا کردم.
وی ادامه داد: ما می خواستیم در این مدت بیشتر کار کنیم و کم تر حرف بزنیم، حالا با پشت سر گذاشتن این دوره بیشتر در خدمت هستیم.
اسدی در مورد بعد از حدود 6 ماه حضورش در فدراسیون و بحث حمایت از تیم ملی و ناگفته های او تصریح کرد: دوست دارم فضا را به سمتی ببرم که دوستانه باشد. سوالاتی باشد که در این شرایط و زمان مسابقات تیم ملی است ورود به برخی مسائلی که کمک نمی کند تمام کارها در خصوص سربازی و بحث های ورود و خروح بازیکنان از طریق دپارتمان و فدراسیون خواهد بود.
دبیرکل فدراسیون فوتبال در خصوص سکوتش گفت: همه از کلام حاشیه به وجود می آورند، من سکوتم باعث این موضوع شده است؟!(باخنده)
وی در مورد انتخابات سازمان لیگ تاکید کرد: در هیأت رئیسه قبلی مطرح شد و قرار شد مجمع برگزار شود و دوستانی که زمان‌شان به اتمام رسیده است اشخاصی جایگزین آنها شود. فکر می کنم امروز نامه این موضوع را فرستادند که در آکادمی جلسه بگذارند و 18 شهریور جلسه انتخابات هیأت رئیسه و محمع خواهد بود. من بعید می دانم انتخابات در آن تاریخ برگزار شود،بلکه قرار است تاریخ را انتخاب کنیم.
اسدی در خصوص حضور تیم های عراق و بازی های آنها در ورزشگاه دستگری که با مشکلاتی از حمله قطعی برق روبرو بوده گفت: کفاشیان ترجیح داد در ایران میزبان باشیم، ورزشگاه پاس قوامین مورد تایید آسیا است. بحث صندلی که در آزادی نداریم از جمله مشکلات است. در مورد بحث بلیت برای کنترل جمعیت افغان ها جلسه ای گذاشته ایم تا در این مورد با مشکلی روبه رو نشویم. از لحاظ نور مشکلی وحود ندارد.
وی در مورد نیمکت تیم های فوتسال و فوتبال ساحلی گفت: در حین اینکه باید به مربیان خارجی احترام گذاشت. باید قدر مربیان ایرانی را هم دانست و این موارد باید نهادینه شود. دانش مربیان و سطح آموزش را باید بالا ببریم و اگر این اتفاق رخ دهد، بهترین سرمایه‌گذاری خواهد بود. نباید دلیل شود که نتایج را از دست بدهیم. در کمینه فنی در مورد این مسائل صحبت می کنند و در تمام مسائل نیز از جمله موارد مالی، اسکان و موارد دیگر صحبت می کنند.
وی در مورد بحث فساد در فوتبال و انتفادهایی که علیه نبی، دبیرکل سابق فدراسیون فوتبال صورت می گرفت خاطرنشان کرد: برای رد و تایید کردن این موارد باید اسنادی وجود داشته باشد. کمیسیون اصل 90 رسیدگی می کند و آماده شده است برای صحن مجلس. باید صبر کنیم و عجولانه وارد موضوع نشویم. قاضی تشخیص می دهد که چه کسی درست گفتهاست. ترجیح می دهم قبل از صحبتم قاضی نظر خود را بدهد که من مدارک را هم داده‌ام. باید منتظر بمانیم و فکر می کنم عاقلانه ترین کار باشد تا مراجع ذی‌صلاح تصمیم بگیرند.
اسدی تاکید کرد: فساد در فوتبال را در حوزه های محتلف می توانید تبیین کنید و فساد در حوزه ساختاری یا نیروی انسانی و غیره تمام این موارد باید بررسی شود. کرامت انسان ارزش بالایی دارد و بعد از کعبه قرار گرفته است اما نباید باعث شود تا به این مسئله رسیدگی نشود. رسانه ها هم به جای دامن زدن به مسائلی که مدرک ندارند به سمت موارد مستند بروند مثل اینکه رسانه ها هم در برخی مواقع به این سمت می روند که حاشیه بزنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده