ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آیتی: اصلاح‌طلبان زیر چتر رئیس دولت اصلاحات فعالیت می‌کنند

آیتی: اصلاح‌طلبان زیر چتر رئیس دولت اصلاحات فعالیت می‌کنند

ایلنا/ یک نماینده سابق اصلاح‌طلب مجلس گفت: شورای سیاستگذاری اصلاحات منحصر به گروه‌های ۱۸گانه نیست و در آن باز است تا همه اصلاح‌طلبان بتوانند زیر چتر آن و با جهت‌دهی رئیس دولت اصلاحات برای انتخابات خود را آماده کنند.

مهدی آیتی در گفت‌و‌گو با ایلنا٬ با اشاره به وضعیت انتخاباتی اصلاح‌طلبان گفت: وقتی به انتخابات نزدیک می‌شویم جبهه‌بندی‌های سیاسی کشور نیز فعال می‌شوند و شور و شوق سیاسی و اجتماعی ایجاد می‌شود. امیدواریم این انتخابات نیز با شکوه، ‌ آزاد و سالم و دموکراتیک برگزار شود تا پیروزی ملت رقم بخورد.
وی افزود: در زمان نزدیک به انتخابات٬ احزاب به برنامه‌ریزی‌های تشکیلاتی می‌رسند که این روز‌ها این برنامه‌ریزی‌ها به استان‌ها نیز رسیده است.
نماینده اصلاح‌طلب مجلس ششم با بیان اینکه برای اصلاح‌طلبان در انتخابات مجلس در قالب چهره‌ها و احزاب اصلاح‌طلب و رئیس دولت اصلاحات و همچنین اعتدالگرایان و حامیان دولت فعالیت خواهند کرد٬ اظهار داشت: همراه با این مجموعه٬ شورایی تعریف شده که قرار بوده اول شورای هماهنگی اصلاح‌طلبان باشد اما با استمزاج از رئیس دولت اصلاحات توصیه شد از شخصیت‌های حقیقی برای انتخابات استفاده شود چراکه آنها دارای وزن و اعتبار سیاسی هستند.

آیتی خاطرنشان کرد: برای همین اول قرار بود شورای ملی انتخابات با ۱۰۰ نفر تشکیل شود٬ بعد کمیته ملی انتخابات و بعد هم در مورد شورای سیاستگذاری اصلاح‌طلبان همه به توافق رسیدند. این شورا منحصر به گروه‌های ۱۸گانه نیست و در این شورا باز است تا همه اصلاح‌طلبان بتوانند زیر چتر آن و با جهت‌دهی رئیس دولت هشتم برای انتخابات خود را آماده کنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده