ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

معرفی کتاب «و کوه ها بازگفتند»

معرفی کتاب/ «و کوه ها بازگفتند»

آخرین خبر/ در همان آغاز ٬ داستان در داستانی روایت می ‌شود که محور داستان اصلی است ، داستان کلی اثر جدید خالد حسینی در مورد گسسته شدن ناخواسته یک خواهر برادر افغان و تلاش برادر بزرگ ‌تر برای پیدا کردن خواهرش است.

کتاب مثل بادبادک باز، در دو محل رخ می ‌دهد، دهکده‌ ای در افغانستان و کالیفرنیای آمریکا. در جریان این تکاپو ، در متن حوادث اجتماعی و سیاسی ، یک داستان به شدت عاطفی روایت می ‌شود. کتاب ، شخصیتی دارد که تا حدی یادآور خود خالد حسینی است، یک پزشک مهاجر افغان.
باید منتظر یک پایان‌ بندی بسیار عالی در این کتاب باشیم. از خالد حسینی که با دو کتاب قبلی خود یک شبه ره صد ساله را طی کرد، این خورده گرفته می ‌شد که پایان ‌بندی‌ های خوبی ندارد و نیز در پرداخت کارکترهایش مشکل دارد، این بار او آمده بود ، هر دو مشکل را برطرف کند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده