ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو جامعه روحانیت مبارز: قابل‌اعتماد نبودن آمریکایی‌ها غیرقابل‌ انکار است

عضو جامعه روحانیت مبارز: قابل‌اعتماد نبودن آمریکایی‌ها غیرقابل‌ انکار است

تسنیم/ عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز قابل‌ اعتماد نبودن آمریکایی‌ها را یک امر دقیق، تحقیقی و غیرقابل‌انکار دانست و گفت: تمدید وضعیت تحریم‌ها علیه ایران اثبات کرد که آن‌ها همچنان شیطان بزرگ هستند و بر سیاست‌های خصمانه خود پافشاری دارند.

حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم با اشاره به تمدید وضعیت اضطراری رابطه با ایران از سوی آمریکا، اظهار داشت: آمریکایی‌ها در طول تاریخ نشان دادند که همیشه بدعهد بودند و ما نیز در هر شرایطی منتظر عهدشکنی و بی‌وفایی آنها، بوده و هستیم.

وی قابل‌اعتماد نبودن آمریکایی‌ها را یک امر، دقیق، تحقیقی، غیرقابل‌انکار و طبیعی دانست و گفت: هرکس که فکرمی‌کند، می‌توان با لبخند و روی خوش به آمریکایی‌ها اعتماد کرد، سخت در اشتباه است زیرا آنها خبیث‌تر از آن هستند که بخواهند با ایران اسلامی کنار بیایند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری درباره آمریکا، گفت: آرمان‌های ما با آمریکایی‌ها تفاوت 180 درجه‌ای دارد و راه ما در مقابل راه آنها است.

حجت‌الاسلام ابراهیمی تأکید کرد: تا زمانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی پابرجاست اصول ما با آمریکایی‌ها مغایر است، به همین جهت ما نمی‌توانیم به آنها اعتماد کنیم.

وی افزود: ما هرگز از ویژگی‌های ضد استکباری و آمریکایی خود دست‌بردار نیستیم و هیچ اعتمادی به آنها نداریم زیرا آمریکایی‌ها اثبات کردند که غیرقابل‌ اعتماد هستند.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز با اشاره به تمدید وضعیت تحریم‌ها علیه ایران در آستانه اجرای برجام، گفت: تمدید وضعیت تحریم‌ها علیه ایران اثبات کرد که آن‌ها همچنان شیطان بزرگ هستند و بر سیاست‌های خصمانه خود پافشاری دارند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X