ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

دو خط کتاب کتابخانه من، من است

دو خط کتاب/ کتابخانه من، من است

آخرین خبر/ اگر می بینید کسی کار بزرگی نمی کند، برای این است که یا لباسی ندارد که بهش تکلیف کند؛ یا اساسا آدم کوچکی است.

جدل ها تا به این اندازه دوام نمی آوردند.اگر که تنها یک طرف مقصر بود.

یک بار این را به گل گیسو گفتم. درواقع٬ بعد از ظهر یک روز تابستانی که با هم رفته بودیم دوچرخه سواری اما خسته شده بودیم و داشتیم دوچرخه هامان را با دست مان پیش می بردیم و انگار که هیچ کس دیگر غیر ما توی عالم نیست با هم حرف می زدیم٬ ازش پرسیدم می دونی بزرگ ترین لطفیمه در حقت کردم چی یه بابایی؟ سرش را طوری تکان داد که همان معنی را می داد. در عین حال گفت: نه. چی یه؟
یک لحظه ایستادم و همین که او هم ایستاد بهش گفتم: اسمی واست انتخاب کردم که هیشکی جز خودت نداره. تو این شانسو داری که نفر اول باشی... به اسمت یه جوری قالب بده که همه دل شون بخاد اسم بچه شونو بذارن گل گیسو... بهم قول بده. باشه؟

همین که پایم را می گذارم خانه ی کسی، قبل از هر کجای دیگری می روم سراغ کتابخانه ی طرف، چون که جلوی کتابخانه ی هر کس، بهتر از هر کجای دیگر می شود روحیات صاحبخانه را شناخت.


کافه پیانو
فرهاد جعفری

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده