ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

شریف زاده: چه کسی گفته که وزرای احمدی‌نژاد همفکر او بوده‌اند؟

شریف زاده: چه کسی گفته که وزرای احمدی‌نژاد همفکر او بوده‌اند؟

تابناک/ بهمن شریف‌زاده از حامیان فکری احمدی‌نژاد در گفت‌وگو با هفته نامه صدا درباره دولت احمدی‌نژاد گفته: عهد بسته شده که هیچ‌کس تا وقتی در این دولت است برای خود بنگاه درست نکند بلکه تمام همت خود را برای خدمت گذارد. آنجا که عزلی صورت گرفته انجایی بوده که احمدی‌نژاد بعد از مدتها تامل دیده که این فرد در مسیر خدمت نیست یا نمی‌تواند با چرخ دولت، هماهنگ بچرخد. ولی هیچ‌وقت با اندیشه‌ای مقابله نکرده. چه کسی گفته که وزرای احمدی‌نژاد همفکر او بوده‌اند؟ من همیشه گفتم خیلی از روسای جمهور همیشه مدعی فراجناحی بودن در انتخاب وزرا بودند اما به صورت واقعی این فراجناحی بودن، جز در دولت احمدی‌نژاد دیده نشد؛ البته نه به‌صورت صدر صد. در دولت احمدی‌نژاد برخلاف دولت‌های قبل و بعد از او که همه وزرا تفکر رئیس دولت‌ها را داشتند و دارند، وزرا فکر متنوعی داشتند؛ یعنی او وزیر داشت که سخت اصولگرا بود و دیگری اصلا اصولگرا نبود بلکه سابقه حتی اصلاح‌طلبی داشت و وزیری دیگر او، جور دیگری بود. به ما می‌گفتند که چرا اصلاح‌طلبان وارد کابینه احمدی‌نژاد نشدند؟ من مدتی روی این فکر می‌کردم؛ بودند کسانی که سابقه اصلاح‌طلبی داشتند ولی به این نتیجه رسیدم که آقایان اصلاح‌طلب خود را در تقابل با احمدی‌نژاد دیدند و کنار رفتند خصوصا در سال 88.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده