ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

آمار میانگین تلفات رانندگی کشور در سال گذشته اعلام شد

آمار میانگین تلفات رانندگی کشور در سال گذشته اعلام شد

میزان/ کامبیز بهنیا، دبیر همایش حوادث رانندگی در گفت و گوی زنده با شبکه خبر، میانگین تلفات رانندگی کشور در سال گذشته را حدود 16 هزار نفر عنوان کرد و افزود: این آمار در مقایسه با چند سال قبل کاهش پیدا کرده، ولی در مقایسه با کشورهای پیشرفته چندین برابر آمار آنها است.

دبیر همایش حوادث رانندگی، سه عامل انسانی،وسایل نقلیه فرسوده و راه ها را از علل افزایش تلفات حوادث رانندگی برشمرد و ادامه داد: خستگی، عدم دقت و خطر پذیری از عوامل انسانی، وسائل نقلیه فرسوده ای که در شبکه راه ها داریم و نیز راه ها باعث افزایش تلفات در حوادث رانندگی هستند.

وی با اشاره به این مطلب که عامل اصلی تلفات، عامل انسانی است اظهار کرد: کیفیت راه ها در سال‌های اخیر، بهتر شده است.

بهنیا در پایان گفت: باید قانون گریزی و قانون ستیزی را کنار بگذاریم. جریمه عبور از چراق قرمز و تخلفات دیگر توسط خودرو ها بیشتر شده و همچنین موتور سوارها را تحت شرایطی وادار کنیم که از پیاده رو و ورود ممنوع نروند و چراغ قرمز را رد نکنند.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده