ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

عضو کمیسیون امنیت ملی : ماموریت کمیسیون ویژه "برجام" خاتمه یافته است

عضو کمیسیون امنیت ملی : ماموریت کمیسیون ویژه "برجام" خاتمه یافته است

ایسنا/ یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که پس از قرائت گزارش کمیسیون ویژه برجام، ماموریت این کمیسیون پایان یافته است.

عباسعلی منصوری آرانی اظهار کرد: نقطه پایان کمیسیون ویژه برجام، ارائه گزارش این کمیسیون بود همچنان که رییس مجلس طرح برجام را نیز به این کمیسیون ارجاع نداد.

وی افزود: وظیفه کمیسیون برجام بررسی و ارائه گزارش برجام بود و وقتی گزارش این کمیسیون در مجلس خوانده شد نمی‌توان موضوع دیگری را به این کمیسیون ارجاع داد.

وی یادآور شد: اگر گزارش کمیسیون ویژه برجام تا پایان مجلس نهم خوانده نمی‌شد ماموریت این کمیسیون نیز ادامه پیدا می‌کرد و کمیسیون پابرجا بود اما با توجه به این‌که گزارش در صحن علنی مجلس خوانده شده ماموریت کمیسیون نیز خاتمه یافته است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در پایان گفت که کمیسیون ویژه برجام بعد از ارائه گزارش، هیچ جلسه‌ای نداشته و بعد از این نیز هرگز شاهد برگزاری جلسه‌ای در این کمیسیون نخواهیم بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده