عضو کمیسیون امنیت ملی : ماموریت کمیسیون ویژه "برجام" خاتمه یافته است

عضو کمیسیون امنیت ملی : ماموریت کمیسیون ویژه "برجام" خاتمه یافته است

ایسنا/ یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت که پس از قرائت گزارش کمیسیون ویژه برجام، ماموریت این کمیسیون پایان یافته است.

عباسعلی منصوری آرانی اظهار کرد: نقطه پایان کمیسیون ویژه برجام، ارائه گزارش این کمیسیون بود همچنان که رییس مجلس طرح برجام را نیز به این کمیسیون ارجاع نداد.

وی افزود: وظیفه کمیسیون برجام بررسی و ارائه گزارش برجام بود و وقتی گزارش این کمیسیون در مجلس خوانده شد نمی‌توان موضوع دیگری را به این کمیسیون ارجاع داد.

وی یادآور شد: اگر گزارش کمیسیون ویژه برجام تا پایان مجلس نهم خوانده نمی‌شد ماموریت این کمیسیون نیز ادامه پیدا می‌کرد و کمیسیون پابرجا بود اما با توجه به این‌که گزارش در صحن علنی مجلس خوانده شده ماموریت کمیسیون نیز خاتمه یافته است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در پایان گفت که کمیسیون ویژه برجام بعد از ارائه گزارش، هیچ جلسه‌ای نداشته و بعد از این نیز هرگز شاهد برگزاری جلسه‌ای در این کمیسیون نخواهیم بود.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «عضو کمیسیون امنیت ملی : ماموریت کمیسیون ویژه "برجام" خاتمه یافته است» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X