ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

هر صبح، آفتاب منتظر من است، چقدر خوشبختم!

هر صبح، آفتاب منتظر من است، چقدر خوشبختم!

حوزه/ «به آفتاب سلامی دوباره خواهم داد» و روز را به نیک سرانجامی، خواهم کشاند.
میان من و تو، روزها برای آغاز شدن آمده اند؛ روزها آمده اند تا ما با سلام، رفتن را به سوی خورشید آغاز کنیم. هر صبح که پلک می گشایم، آفتاب را به مهمانی پلک هایم می برم و فضا را از عطر خنده های یاد تو می آکنم. هر صبح، آغازی است برای رسیدن به تو. الهی، به امید تو!
پا به پای بادها
هم پای بادها می دوم تا صدایم در نی زارها بپیچد و فریادهایم فراگیر شوند.
در نی زارها می دوم تا عطر صبح را در هوا منتشر کنم. چه قدر باید خداوند را سپاس گویم که امروز دوباره پلک هایم را به روی روشنی گشوده است! هر شب، خواب صبح های روشن فردا را می بینم و هر صبح، آفتاب در آستانه روز شدن، منتظر من است.
چقدر خوشبختم!
هر صبح که پلک باز می کنم، دیروزهای مبهم خود را در نامعلوم ترین جای کاینات دفن می کنم. هر صبح که پلک می گشایم، هیچ گذشته تلخی را به یاد نمی آورم. من چه قدر خوشبختم که هنوز می توانم صدای صمیمی گنجشک ها را بشنوم! هر آدمی، می تواند با آغاز صبح، متولد شود.
تا صبح رسیدن تو...
من هر روز صبح را با نام تو آغاز می کنم که صاحب زمانی. همه ساعت های روز من، متعلق به توست. هر صبح که پلک می گشایم، خدا راهزار مرتبه شکر می کنم که یک روز به روز رسیدن تو، نزدیک تر شده ام.
هر صبح، بلندتر از باد، به همه شمعدانی های پشت پنجره می گویم؛ سلام، صبح به خیر»!

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات
جدیدترین اخبار منتشر شده

X