ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو خورشیدی به تمامی هموطنان عزیز، به اطلاع می رسانیم فعالیت این وب سایت با آغاز سال جدید متوقف خواهد شد. از همراهیتان در این مدت از سپاسگزاریم.

تخفیف 30 درصدی خدمات آزمایشگاهی به دانشجویان دانشگاه شریف

تخفیف 30 درصدی خدمات آزمایشگاهی به دانشجویان دانشگاه شریف

ایرنا/ مدیر شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی با اشاره به راه اندازی آزمایشگاه مرکزی دانشگاه صنعتی شریف گفت: دانشجویان این دانشگاه علاوه بر بهره مندی از تخفیف های درنظرگرفته شده در بسته های تخفیفی شبکه آزمایشگاه راهبردی، از 30 درصد تخفیف ویژه برخوردار می شوند.
تخفیف 30 درصدی خدمات آزمایشگاهی به دانشجویان دانشگاه شریف
رضا اسدی فر، پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار علمی ایرنا اظهار کرد: معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برای استفاده دانشجویان و اساتید از خدمات آزمایشگاهی شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی یک سری بسته های تخفیفی درنظرگرفته است.
وی با بیان اینکه آزمایشگاه ها این تخفیف ها را علاوه بر تخفیف های درنظرگرفته شده خود، لحاظ می کنند، افزود: در این بسته ها برای عموم تخفیف 15 درصدی، برای نخبگان 60 درصدی و برای شرکت های دانش بنیان 50 درصدی درنظرگرفته شده است.
اسدی فر یادآور شد: درحال حاضر بیش از 300 دانشگاه، پژوهشگاه و شرکت خصوصی از سراسر کشور در شبکه آزمایشگاهی فناوری راهبردی عضو هستند و حدود چهار هزار دستگاه را در این شبکه به اشتراک گذاشته اند.
اسدی فر با بیان اینکه گسترش این خدمات از برنامه های آتی این شبکه است، افزود: استفاده از آزمایشگاه های دانشگاه آزاد و بخش خصوصی برای فعال تر شدن زیرساخت های آزمایشگاهی از دیگر برنامه هایی است که شبکه در آینده برای تسهیل دسترسی اساتید، دانشجویان و صنایع به تجهیزات آزمایشگاهی دنبال خواهد کرد.
وی همچنین یادآور شد: در سال گذشته 260 هزار خدمت از سوی آزمایشگاه های عضو شبکه به پژوهشگران و صنایع ارایه شده است.


[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabarkhan0511@gmail.com در تماس باشید

جدیدترین اخبار منتشر شده