ابطحی: مجلس آینده منافع ملی را در اولویت نخست قرار می دهد

ابطحی: مجلس آینده منافع ملی را در اولویت نخست قرار می دهد

انتخاب/ ابطحی در رابطه با انتخابات مجلس گفت: فکر می کنم مجلس آینده به سمتی می رود که منافع ملی را در اولویت نخست خود قرار می دهد.

وی افزود: قطعا جناح ها در مجلس آینده فعال خواهند بود، اما منافع ملی است که مبنای تعیین کننده در مجلس اینده خواهد بود.

معاون پارلمانی دولت اصلاحات اضافه کرد: مجلس فعلی در بسیاری از موارد به منافع ملی اسیب زد، این درحالیست که منافع ملی فراتر از بحث های جناحی است.

ابطحی در رابطه با انتخابات مجلس خبرگان گفت: چهره های جوان باید به خبرگان ورود کنند.

وی با اشاره به احتمال کاندیداتوری سیدحسن خمینی در انتخابات خبرگان گفت: حضور سیاسی آیت الله سیدحسن خمینی، زنده نگه داشتن نام امام است.

ابطحی افزود: بنده معتقدم که مسیر امام نیاز همیشه جامعه ایرانی است. جامعه ی ایرانی هنوز به امام بسیار ارادت دارد و به اندیشه ایشان بسیار توجه دارد. قطعا بهترین کسی که می تواند نام امام را زنده کند و همیشه یاد امام را در جامعه مطرح کند، سیدحسن خمینی است.

وی تصریح کرد: حضور حسن اقا بشارت بسیار خوبی است در مورد تداوم مسیر امام در کشور.

ابطحی در پاسخ به سئوال دیگر «انتخاب» در مورد کاندیداتوری خود در مجلس گفت: 50 درصد آن که موافقت من باشد، حل است.

[ منبع این خبر سایت ماچو می باشد، برای مشاهده متن اصلی خبر می توانید روی این قسمت کلیک کنید ]

برای نمایش تمام اخبار مرتبط با عنوان «ابطحی: مجلس آینده منافع ملی را در اولویت نخست قرار می دهد» اینجا کلیک کنید. شفاف سازی:
خبر فوق در سایت ماچو منتشر شده و صرفا در این سایت بازنشر شده است. چنانچه به خبر فوق اعتراض دارید برای حذف آن روی این قسمت کلیک کنید.

نکته: با توجه به جمع آوری خودکار مطالب از سطح وب در صورت مشاهده هرگونه تخلف و یا اخبار غیر مجاز و یا اعتراض به انتشار مطالب سایت ها با ایمیل khabargroup.info@gmail.com در تماس باشید

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات
X